Çözüldü Batman Arkham Asylum GOTY "uygulamanızda işlenmemiş özel durum oluştu" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

gigacagan

Centipat
Daha fazla  
Selam, forumda aynı adda birçok konunun çözümlerini sırayla denedim ama düzeltemedim. Anladığım kadarıyla DirectX ile alakalı, Recep Baltaş'ın önermiş olduğu DirectX indirme aracını "Batman Arkham Asylum GOTY" klasörünün içerisine kurdum. Ancak bu da sorunu çözemedi, yardımcı olabilecek var mı?
1713204434043.png

Çözüm
Sanırım hayır, nasıl yapacağım?

DirectX indirme aracını boş verin. Aşağıdaki bağlantıdan indirin ve direkt kurulumu çalıştırın. Kurulum esnasında ise Bing Bar seçeneğini işaretlemeden devam edin ve kurulumu gerçekleştirin. Daha sonra tekrar deneyin bakalım.

Batman Arkham Asylum Goty klasörüne ve UserInput.ini dosyasına sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra en alttan "Salt okunur" kutucuğunun işaretli olup olmadığını kontrol eder misin? İşaretliyse kaldırıp kaydettikten sonratekrar deneyin bakalım. (Kendi çözümüm degil, kaynak @reptile

Nasıl kurdunuz tam olarak? Dosyaları indirip içine mi attınız?

DirectX'ten bahsediyorsunuz sanırsam. Dosyaları direkt olarak oyunun klasörüne indirdim.

Batman Arkham Asylum Goty klasörüne ve UserInput.ini dosyasına sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra en alttan "Salt okunur" kutucuğunun işaretli olup olmadığını kontrol eder misin? İşaretliyse kaldırıp kaydettikten sonratekrar deneyin bakalım. (Kendi çözümüm degil, kaynak @reptile
Denedim bunu da ancak işe yaramadı.

Sanırım hayır, nasıl yapacağım?

DirectX indirme aracını boş verin. Aşağıdaki bağlantıdan indirin ve direkt kurulumu çalıştırın. Kurulum esnasında ise Bing Bar seçeneğini işaretlemeden devam edin ve kurulumu gerçekleştirin. Daha sonra tekrar deneyin bakalım.

Çözüm

Sağ olun hocam, çözüm olarak işaretledim.

İçimi bir korku saldınız hocam. Arkham Knight ve Origins oynadım sırasız şimdi sıralı oynayayım diye City ve asylum aldım umarım hata yemem 😁

Oyunla alakalı bir sorun değilmiş hocam, benim DirectX kurmayı unutmuş olmammış hata nedeni. Bundan dolayı korkmanıza gerek yok, iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı