Çözüldü Batman Arkham City Bilmececi'nin bilmecesi nasıl çözülüyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dostlar merhaba, Batman Arkham City'de şu bilmeceler nasıl çözülüyor? Bilmece ne? Bana birisi akıl versin kafayı yiyeceğim, bütün bilmece ödüllerini topladım neredeyse.

Dosya Ekleri

• 1679742056739.png
    1679742056739.png
    257,4 KB · Görüntüleme: 79
Çözüm
iu

O görev Mr. Freeze'in bombasının görevi, onu Joker'in fabrikasında bulmanız gerek. Görevi yaptığınızda yeni bir aygıtınız olacak, yanlış hatırlamıyorsam buz bombası gelecek.
Bu videodan yararlanabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bölgedeki resimleri çekmeye çalışın bilmecenin yazdığı alani inceleyin X ile bilmeceler o şekilde çözülüyor.
Hocam X ile olduğunu biliyorum da, bitmiyecek mi bu? 2-3 gündür bilmecelerle uğraşıyorum. Bu aradaa harita da gözükmeyen bilmece ödülleri var, onları nasıl açığa çıkartırız?

Hocam X ile olduğunu biliyorum da, bitmeyecek mi bu? 2-3 gündür bilmecelerle uğraşıyorum. Bu aradaa harita da gözükmeyen bilmece ödülleri var, onları nasıl açığa çıkartırız?

Ben oynarken ana görevleri ve yan görevleri bitirdim ridlerr ile hiç uğraşmadım saçma sapan görevleri var boşa bitirmeyle uğraşmayın bence hocam zaten çok bir özelliği yok boss fighti fılan çok iyi değil.

Ben oynarken ana görevleri ve yan görevleri bitirdim ridlerr ile hiç uğraşmadım saçma sapan görevleri var boşa bitirmeyle uğraşmayın bence hocam zaten çok bir özelliği yok boss fighti fılan çok iyi değil.
Hocam bir tek onun görevi kaldı. Bence de uğraşmaya değmez.

Hocam bir şey daha sormak istiyorum zahmet olmazsa, bu görev ne zaman başlar?
1679743751446.png

Son düzenleme:
iu

O görev Mr. Freeze'in bombasının görevi, onu Joker'in fabrikasında bulmanız gerek. Görevi yaptığınızda yeni bir aygıtınız olacak, yanlış hatırlamıyorsam buz bombası gelecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
iu

Çok Teşekkürler hocam adamsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı