Batman: Arkham City Türkçe yama

İbrahimm0

Centipat
Daha fazla  
Oyunu Steam'den indirdim ve Türkçe yama kuracağım da nereden kuracağımı bilmiyorum.
Trojan yüzünden PC'ye yeni format attım.

Ben tüm oyunları oyun çeviriden bitirdim hocam herhangi bir sorun yok büyük ihtimal varsa da çözmüşlerdir zaten Steam'de ki versiyonlar GOTY başka bir versiyon bulunmamakta. Herhangi bir sorun yaşarsanız arkadaşın dediği yamayı kullanırsınız lakin bir sorun olacağını sanmıyorum.
Bende genelde oyun çeviri kullanıyorum hocam herhangi bir sorunla karşılaşmadım ama şaşırdım sorunlu denilince.

Asylum'da bir sıkıntı yaşamadım ama City'in yarısındayım. Soloqyama sitesinde sunduğu yamasını kullanıyorum. Herhangi bir sorun olmadı.

Oyun çeviri bir sorun varsa düzeltmiştir bence hocam bende oynarken herhangi bir sorunla karşılaşmadım bilinmedik yama sitelerine güvenmeme sebebim bazı kötü niyetli kişiler yama arasına trojan atabiliyor.

Oyun çeviri bir sorun varsa düzeltmiştir bence hocam bende oynarken herhangi bir sorunla karşılaşmadım bilinmedik yama sitelerine güvenmeme sebebim bazı kötü niyetli kişiler yama arasına trojan atabiliyor.

Bu konudaki sorunları belirtmişler. O sebeple soloqyama yamasını kullanıyorum.

Düzenlenmiş hali.

Linki yenileyeyim.

Geri
Yukarı