Batman Arkham Collection oynanır mı?

russtha

Centipat
Yer
Bursa
RAM
16GB Corsair 2x8
SSD veya HDD modeli
ST1000DM010 1TB, PNYCS3030 250GB SSD
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GTX 1650
Anakart
Asustek computer ınc. Prime B450M-A II
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor
Selam. Yaz indirimlerinde Batman Arkham Collection'u satın aldım. Yanında tüm seri olması için Origin'si de satın aldım. Ve Origins ile Asylum'u bitirdim. Bugün City'e geçeceğim ama çok umudum yok acaba tüm seri hakkında özet geçebilir misiniz? Hepsi oynanır mı? Yoksa zaman kaybı mı yaptım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Origin'si bitirmedim zaten yarıda sildim sinir olup sadece Asylum'u oynadım diyebiliriz.

Bende yeni Batman serisin aldım. Origin'si de aldım. Sonra Origin'si iade ettim. Batman'in 3 oyunu bile beni çok yorup sıkacak. Diğer yaza kadar Batman Collection'u bitirirsem Origin'si alacağım.

Tavsiyem 1.oyunu bitirdiyseniz ara verin özlediğinizde tekrar 2.oyundan devam edersiniz. Ardı ardına oynarsanız Bence aynı oyunu 3 defa oynamış gibi hissedeceksiniz. Elbette farklı ama kendini tekrar etmeme ihtimali yoktur.

Olay tamamen zevk ve keyif alma meselesi oyun için kendinizi sıkmayın.

Asylum, City ve Knight'ı arka arkaya oynamıştım bence zevkli ve sıkmayan bir oyun. Özellikle City'nin hikayesi, Knight'ın oynanışı çok hoşuma gidiyor.

Selam. Yaz indirimlerinde Batman Arkham Collection'u satın aldım. Yanında tüm seri olması için Origin'si de satın aldım. Ve Origins ile Asylum'u bitirdim. Bugün City'e geçeceğim ama çok umudum yok acaba tüm seri hakkında özet geçebilir misiniz? Hepsi oynanır mı? Yoksa zaman kaybı mı yaptım?
En güzel City diyorlar ama Knight'ta güzel. Knight'ın sıkıntısı bir süre sonra çok tekrara düşmesi.
Yani oynanır.

Geri
Yukarı