Batman Arkham Knight %100 Türkçe Yama - Animus Projesi

oyunun bir tarafına kadar oynadım ama birden hata verdi aynı hata steamden 7 gb silinmiş doğrula yaptım yeniden indirirsem düzelirmi yok sa 50 gb bidamı indiricem

O yamada Türkçe karakter sorunu var. Önermiyorum. 3-4 ay önce yazmıştım ama düzeltmemişler hala. Boşuna yüklemeyin yani.

Zaten o yama da oyunun tamamını çevirmiyormuş. Sadece DLC'leri çeviriyor ve oyunun %100 olması için yine bu yamanın kurulması gerekiyor.

Maalesef ilk 50 dakika muazzam bir yama hakkınızı yiyemem ama yağ gibi akan ultrada oynadığım oyunu fatal error verdirtti araştırmalarıma göre yama kaynaklıymış. İşin kötü yanı dosyaları doğruluyorum ve internetim kötü 1706 dosya eksik bulunduğu için 7 GB indirme yapıyor netim kötü... Sebebi nedir açıklamak ister misin?

Maalesef ilk 50 dakika muazzam bir yama hakkınızı yiyemem ama yağ gibi akan ultrada oynadığım oyunu fatal error verdirtti araştırmalarıma göre yama kaynaklıymış. İşin kötü yanı dosyaları doğruluyorum ve internetim kötü 1706 dosya eksik bulunduğu için 7 GB indirme yapıyor netim kötü... Sebebi nedir açıklamak ister misin?

Oyun sürümü ve DLC'ler ile uyumlu değil herhalde. Bana da aynısı olmuştu. Farklı yamalar denedim ama en iyisinde bile oyunun %7'sine gelince çökmüştü. 10GB indirmiştim üstüne. Mevcut yama var diye kimse yenisini yapmıyor galiba, ama oyunun yaması yok yani bozuk hepsi.

Hocam sorunsuz kuruyorum oynuyorum bir süre sonra fatal error veriyor?

Hocam her türlü bozuk yama fatal error veriyor güvenilir değil. Yamayı kurarken silinen dosyalar geçen zaman cabası. ilk 1 saat civarı yağ gibi akıyor ama bir görevden sonra fatal error alıyorsun ve çözümü yok. Kurmayı tavsiye etmem kimseye.

Hocam her türlü bozuk yama fatal error veriyor güvenilir değil. Yamayı kurarken silinen dosyalar geçen zaman cabası. ilk 1 saat civarı yağ gibi akıyor ama bir görevden sonra fatal error alıyorsun ve çözümü yok. Kurmayı tavsiye etmem kimseye.
hocam gidin makine çevirininkini kurun

Selam, dosya 1GB ve VirusTotal'e atılmıyor. Senin linkindeki dosya 6MB, bunu açıklayabilir misin kanki? Bir de kurulumu direkt Batman RAR mı atıyoruz?

Yeni konular

Geri
Yukarı