Batman Arkham Knight %100 Türkçe Yama - Animus Projesi

Gelen istekler üzerine yamayı inceleme kararı aldım ve pek de güvenilir olduğunu söyleyemem.

ProcMon'la:

ProcMon'suz:

Yamayı nereden almıştın acaba @Penetrator God? Yama güvenli değil demiyorum fakat sorunlu çalışıyor sanki, analizden bu anlaşılabiliyor. Verileri içine sıkıştırmış ve sonrasında kendi içinde sıkıştırılan veriyi ayırıp dosya yoluna koymayı istiyor. Algoritmasında bir yanlışlık varsa -ki olası- şimdiye kadar "Oyunumu bozdu" söylemleri doğru olabilir.

Yamanın kaynağını verirseniz hoş olur, ayrıca farklı bir yama varsa onu kullanmak daha doğru olur zira birçok kişi sorun yaşamış.

Gelen istekler üzerine yamayı inceleme kararı aldım ve pek de güvenilir olduğunu söyleyemem.

ProcMon'la:

ProcMon'suz:

Yamayı nereden almıştın acaba @Penetrator God? Yama güvenli değil demiyorum fakat sorunlu çalışıyor sanki, analizden bu anlaşılabiliyor. Verileri içine sıkıştırmış ve sonrasında kendi içinde sıkıştırılan veriyi ayırıp dosya yoluna koymayı istiyor. Algoritmasında bir yanlışlık varsa -ki olası- şimdiye kadar "Oyunumu bozdu" söylemleri doğru olabilir.

Yamanın kaynağını verirseniz hoş olur, ayrıca farklı bir yama varsa onu kullanmak daha doğru olur zira birçok kişi sorun yaşamış.

Hocam benim tahminim bu link gerçekten animus projesine ait olmaması. Çünkü Animus Projesi kendi internet sitelerinde 7 yıllık maceralarını sonlandırdığını söylüyor. Bu sebepten ötürü yama bulunmuyor. Zaten kendi internet sitelerinden tamamlanan yamalara bakarsanız 28 adet oyun olduğunu görürsünüz. Fakat bunların içinde Batman oyunları yok. Yani bu yama Animus Projesi değil. Sadece Yandex'te bulunan saçma sapan bir yama. Fakat bu yama virüslü değil. Sadece oyun dosyalarını siliyor. Yani 3 seçenek var. Birinci seçenek birisi Türkçe yama yapmaya çalışmış ve başarısız olmuş.

İkinci seçenek bu yama Animus Projesi'nin yarım kalan işlerinden olabilir fakat ben sanmıyorum.

Üçüncü seçenek ise bu yama ana oyunun eski bir yamasında çalışıyor olabilir.
Bunlar benim çıkarımlarım. Konuyu ben de raporlamıştım. Eğer bu sorunu yalnızca ben yaşasaydım raporlamazdım. Sonuç olarak isteyenler bu yamayı indirip test edebilir ya da moderatörler konuyu silebilir. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı