Batman Arkham Knight %100 Türkçe Yama - Animus Projesi

Linki indirdim aç dedim ama açılmıyor, nasıl düzelir? Aç tuşunun yanında kaydet butonu var onunla mı ilgili?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam türkçe yamaları ücretsiz şekilde yapıp, paylaşan herkese sonsuz saygım var. Fakat birilerinin üyelik sistemi adı altında yaptığı işlere karşı saygım sıfır. Teşekkürler.

Görev yöneticisinde bir sürü doğu Asya yazı tipinde uygulama görünüyor. 2 adet Anti-Virüs programım var ama ikisi de kapatılmış. Bu şüpheli biraz.

Çünkü öyle bir şey yok. Yamanın çalıştığına kefilim ve zaten çalıştığına kanıt olarak video da var konu da.

Size bir soru yöneltmiştim fakat cevaplama tenezzülünde bulunmadınız. Sizden düzgün bir biçimde açıklama gelene kadar konu üzerinde bulunan indirme URL'sini kaldırıyorum, bilginize. İyi günler dilerim.

Size bir soru yöneltmiştim fakat cevaplama tenezzülünde bulunmadınız. Sizden düzgün bir biçimde açıklama gelene kadar konu üzerinde bulunan indirme URL'sini kaldırıyorum, bilginize. İyi günler dilerim.

Ben niye hatırlamıyorum? Neyi ne zaman sordunuz? Linki kaldırmanız keza beni ilgilendirmiyor. Ben bu yamayla oyunu oynayıp bitirdim. Kendim için paylaşmıyorum forumdaki üyeler ve üye olmayan internet kullanıcıları yararlansın diye paylaşıyorum. Kaldırmanız onların zararına olur. Bir şeyi de kanıtlamak zorunda değilim. Yamanın çalıştığını gösteren video var ve VirusTotal sonucu da var. Birkaç kişinin takıntılı düşünceleri yüzünden yapıyorsanız bunu saçmalık.

Geri
Yukarı