Çözüldü Batman Arkham Knight ana hikayede DLC nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Race only diyor hikayeye girince asıl batmobileyi veriyor.
Hocam çünkü 89 Batmobile'de savaş modu yok. Oyundaki tüm düşman tankları temizlemeniz lazım ki savaş modu olmayan Batmobile kullanın. Race Only deme sebebi de o. Oyunda ne zaman ki Batmobile savaş moduna ihtiyacınız olmayacak duruma gelin o zaman 89 Batmobile kullanabilirsiniz.
Hocam başlıkta ne sorduğunuzu anlayamadım.

İşte ana hikâyede kullanmak için dediğimi yapın. Ana menüden Showcase'e girin. Oradan batmobile sembolüne tıklayın sonra 1989 modeli bulup select skin tuşuna basın.

Deniyorum hocam.

İşte ana hikâyede kullanmak için dediğimi yapın. Ana menüden Showcase'e girin. Oradan batmobile sembolüne tıklayın sonra 1989 modeli bulup select skin tuşuna basın.

Hocam çünkü 89 Batmobile'de savaş modu yok. Oyundaki tüm düşman tankları temizlemeniz lazım ki savaş modu olmayan Batmobile kullanın. Race Only deme sebebi de o. Oyunda ne zaman ki Batmobile savaş moduna ihtiyacınız olmayacak duruma gelin o zaman 89 Batmobile kullanabilirsiniz.

Çözüm
Hocam çünkü 89 Batmobile'de savaş modu yok. Oyundaki tüm düşman tankları temizlemeniz lazım ki savaş modu olmayan batmobile kullanın. Race only deme sebebi de o. Oyunda ne zaman ki batmobile savaş moduna ihtiyacınız olmayacak duruma gelin o zaman 89 batmobile kullanabilirsiniz.

Ne zaman gelirim yüzde kaç bitirmem gerekir?

Ne zaman gelirim yüzde kaç bitirmem gerekir?
Hocam hiç savaş moduna ihtiyaç duymama durumuna finale kadar gelemiyorsunuz fakat belki Batmobile ile gezebildiğiniz adaları temizlerseniz(Haritayı açınca sağ üstte gözüken tank, mayın gibi şeylerden bahsediyorum) belki kullanmanıza izin verir. Eğer kostümlü batmobile kullanmak istiyorsanız savaş modu bulunan DLC alın.

Geri
Yukarı