Batman serisi için güvenilir yama nereden indirilir?

Olmadı ne yapacağım şimdi?

Gözata tıkla, yerel disk C'yi seç oradan program files sonra Epic Games oradan da Batman Arkham City binares seç sonra launhere tıkla kur de.

Olmadı hocam burada kaldım ne yapacağım?
Ekran görüntüsü 2024-03-19 230412.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Gönderdiğiniz resmi açamıyorum. Binares ve Win 32'ye gelip oradaki Batman resmi olan simgeye tıklamanız gerekiyor.

Gönderdiğiniz resmi açamıyorum binares ve Win 32'ye gelip oradaki Batman resmi olan simgeye tıklamanız gerekiyor.

Tamam binarese tıkla oradan da Win 32'ye tıkla orada Batman Launcher var ona bas kur de.

Gönderdiğiniz resmi açamıyorum. Binares ve Win 32'ye gelip oradaki Batman resmi olan simgeye tıklamanız gerekiyor.

Tamam binarese tıkla oradan da Win 32'ye tıkla orada Batman Launcher var ona bas kur de.

Hocam burada kaldım ve Win32ye nereden gireceğimi bilmiyorum.

Ekran görüntüsü 2024-03-19 230412.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyerek yapabilirsin.

Hocam binarieste Win32 var onda ama bende yok.

Muhtemelen ceza yiyeceğim sana Discord verdigim için ama buradan yardımcı olamayacağım Team wieverden bağlanıp bakmam lazım benı DC'den ekle: Winstonlight0.

Hocam oyunu açmayı denedim, onda da hata çıktı. Silip bir daha deneyeceğim ama bugünlük yeter seni de uğraştırdım helal et kanka. İstek atıyorum DC'den.

Muhtemelen ceza yiyeceğim sana Discord verdigim için ama buradan yardımcı olamayacağım, Teamwiever'den bağlanıp bakmam lazım benı DC'den ekle: winstonlight0.
Öncelikle lütfen konu sahibi ve siz yazım kurallarına uyarak mesaj yollayınız. Teamviewer üzerinden çözüme ulaşırsanız veya yaptığınız işlemleri tamamladıktan sonra buraya yazarsanız herhangi bir uyarı almayacaksınız, Discord adresini sizi eklediği için siliyoruz. Özelden yardımlaşma uyarısı, konu sahibinin bilgisayarına bağlandıktan sonra yaptığınız adımları paylaşırsanız verilmeyecektir, eğer ki paylaşmazsanız onu da vermek zorunda kalacağız.

Çözülse çözülmese, paylaşırsanız seviniriz teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı