Batman vs Deadpool

Hep kendim merak etmişimdir, yahu şu Marvel karakterlerinden birileri birbiri ile dövüşse ortaya nasıl bir sonuç çıkacak? Gerçi bu savaşlar hep eşitlik ile sonuçlanır. Ancak yinede görmek istiyoruz böyle şeyler. The Avengers filmi ile biraz olsun bu tür kavgalar gördük. Bkz. Loki Captain America, Hawkaye - Black Widow, Iron Man - Thor... Nette dolanırken tam da bu gün eklenmiş olan şu videoyu gördüm ve hemen izledim ve gördüklerim beni memnun etti diyebilirim. Şunu diyeyim böyle hareketleri filmlerde yüksek kalitelerde görmek istiyoruz. ;)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir Marvel karakteriyle DC Comics karakterinin dövüşmesi garip olmuş biraz :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Garip? Pek bir gariplik göremedim ben orada, aksine gayet güzel iş gördüm. Benim demek istediğim Marvel ile sınırlı değil bu olay. Tanıdığımız bildiğimiz süper kahramanların birbirleri ile kapışması.

Video için teşekkürler bu arada, diğer dövüşleri de görme şansım olacak.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı