HD 5570 ile DeadPool Testi

• Konuyu başlatan Mustafa Soylu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 5B
Arkadaşlar ilk defa böyle bir oyun oyun oynadım normalde bu tür oyunları hiç oynamam ama bu oyun çok hoşuma gitti bende ilk oynanış video'mu çektim buyrun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seninle daha önce tartışmıştık, daha da tartışmak istemezdim.
Evet hatırlıyorum. 5570 ekran kartın, 1 GB RAM'in vardı ve Modern Warfare 3'ü çalıştıramadığını söylemiştin. MW3 zaten 600-700 MB RAM kullandığı için sorunun RAM'inde olduğunu söylemiştim. (Ben de 5570 kullanıyordum, MW3'ü oynayabildiğime dair) kanıt istemiştin, fps'li ekran görüntüleri vermiştim, yetmemişti video istedin çekip koydum. Konu kilitlendi sonra.

Daha fazla tartışmak istemiyorum ama diğer konularda da gördüğüm gibi bazılarınızın eleştirileri yapıcı olmaktan uzak.

Evet hatırlıyorum. 5570 ekran kartın, 1 GB RAM'in vardı ve Modern Warfare 3'ü çalıştıramadığını söylemiştin. MW3 zaten 600-700 MB RAM kullandığı için sorunun RAM'inde olduğunu söylemiştim. (Ben de 5570 kullanıyordum, MW3'ü oynayabildiğime dair) kanıt istemiştin, fps'li ekran görüntüleri vermiştim, yetmemişti video istedin çekip koydum. Konu kilitlendi sonra.

Daha fazla tartışmak istemiyorum ama diğer konularda da gördüğüm gibi bazılarınızın eleştirileri yapıcı olmaktan uzak.

Hafızanı tazele bakalım. Ben çalıştıramadığımı söylemedim. COD World at War ile anca o ayarlarda oynuyorum dedim.

Ne yazdığımı biliyorum. Burada bu konuyu bitirelim.

Sonuçta kartın nasıl bir kart olduğunu göstermiş Mustafa Soylu.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı