HD 5570 ile DeadPool Testi

• Konuyu başlatan Mustafa Soylu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 5B
Arkadaşlar ilk defa böyle bir oyun oyun oynadım normalde bu tür oyunları hiç oynamam ama bu oyun çok hoşuma gitti bende ilk oynanış video'mu çektim buyrun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz sana gerçekleri söylüyoruz, senin yaptığın bizi yalanlamak. Videoda FPS değerlerini göstermemişsin, kaldı ki dövüş sahnelerinde ki yavaşlamadan FPS tahmininde bulunmak çok zor değil. Kabul et artık kartın çok iyi bir kart değil. Herkese bir şeyler kanıtlamaya çalışman boşa. Şu saatten sonra aklı başında olan hiç kimse gidip de HD 5570 almaz. Benim kartımın da miladı dolsun, bende video çekmeyi bırakacağım. Ama senin video çekmeyi bırakma vaktin geçeli tam 2 yıl oldu...

Ben benim kartım çok üstün seviyede diye bir şey demedim bende biliyorum kötü olduğunu param olsa yenisini almasını bende bilirim ama 190 TL ye iyi bir kart alınmaz kaldı ki benim güç kaynağımda 350 Watt senin kartını alsam HD 7770 güç kaynağı yetersiz kalacak o yüzden bununla idare ediyorum.

Ben benim kartım çok üstün seviyede diye bir şey demedim bende biliyorum kötü olduğunu param olsa yenisini almasını bende bilirim ama 190 TL ye iyi bir kart alınmaz kaldı ki benim güç kaynağımda 350 Watt senin kartını alsam HD 7770 güç kaynağı yetersiz kalacak o yüzden bununla idare ediyorum.

Kötü olduğunu biliyorum diyorsun ama, çoğu konunun altına gidip kartın kaldıramayacağı değerlerde oynuyorum diyorsun. Burada ki insanlar da sana kanıt gösterdikleri halde sen hala ısrar edince deliriyorlar doğal olarak.

Ben değerleri ellemiyorum. Kendiliğinden gösteriyor bana o değerleri. Ben de şaşırıyorum bu kart 110 TL kart nasıl böyle açıyor diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamın canı istemiş video çekip koymuş, "Oyun galiba 20 FPS veriyor?" diyerek dalga geçiyorsunuz, durduk yerde ortamı geriyorsunuz. FPS programı açsaydı iyi olurdu da gidip de ciddi bir video çekmemiş zaten. Gerek yok bir video için bu kadar tartışmaya.

Adamın canı istemiş video çekip koymuş, "Oyun galiba 20 FPS veriyor?" diyerek dalga geçiyorsunuz, durduk yerde ortamı geriyorsunuz. FPS programı açsaydı iyi olurdu da gidip de ciddi bir video çekmemiş zaten. Gerek yok bir video için bu kadar tartışmaya.

İyi de ortada bir iddia var. Yani şöyle yazsa Deadpool Gameplay video diye, tamam bir şey demeyiz. Ama burada HD 5570'i test ediyor ve bizlerin değerlendirip yorum yapmamız en doğal. Gördüğümüz şeyleri söylüyoruz kafamızdan uydurmuyoruz.

Seninle daha önce tartışmıştık, daha da tartışmak istemezdim.

Ben yanlış bir şey mi dedim ? Hayır. Gayet ciddi bir şekilde 20 FPS veriyor dedim.

Kim dalga geçiyor anlamadım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı