Battle Bronze Hazır sistem alınır mı?

Bende geçen hafta çarşamba günü sipariş ettim hala bekliyorum hocam dediğiniz yerlerde bir değişiklik olmadı.

Darboğaz konusuna gelince darboğaz yapmıyor ilk çıktığında alan bir arkadaşla konuştuk değerleri attı ama işlemci değiştirince i5-9400f 10-15 fps 3600’de 20-25 fps civarı oyununa göre fark var. Ben şuan +500 verip 3600 almadım ekonomik olarak çok zorlayacaktı çünkü bir sene sonra 3600’ler vatanda 850 civarına düşünce oraya gider bios upgrade yapar taktırırım diye düşünüyorum kasa upgradeye uygun gayet.
Anladım herkesi bi 10 güne yakın bekletiyorlar o zaman. Çekincem şu ekran kartı ve işlemcide tek tek ürün sayfasına girince stokta gözükmüyor bu umarım sıkıntı çıkarmaz bize :)
Ayrıca dediğiniz gibi benim de aynı şekilde oldu ordan 50 tl 100 tl ayır toparla şeklinde baktık ilerde gitmiyor 3600 yaparız :)

Anladım teşekkür ederim. Benim de bugün kargolansa keşke yetti artık beklemek :) Bilgisayardan memnun musun bir sıkıntı vs çıktı mı? Darboğaz olur( olmayacağını tahmin ediyorum ama) başka bir şey olur.

Bir şey daha sorayım. 7. Güne kadar sitede ödeme onaylandı aşamasında mı gözüküyordu. Hani paketleme vs tarzı değişimler oldu mu sitedeki siparişlerim kısmında? Şimdiden teşekkürler :)
4 günde ödeme onaylandı 3 günde ürünler paketleniyor yazdı bende. PC'nin hiçbir sıkıntısı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende geçen hafta çarşamba günü sipariş ettim hala bekliyorum hocam dediğiniz yerlerde bir değişiklik olmadı.

Darboğaz konusuna gelince darboğaz yapmıyor ilk çıktığında alan bir arkadaşla konuştuk değerleri attı ama işlemci değiştirince i5-9400f 10-15 fps 3600’de 20-25 fps civarı oyununa göre fark var. Ben şuan +500 verip 3600 almadım ekonomik olarak çok zorlayacaktı çünkü bir sene sonra 3600’ler vatanda 850 civarına düşünce oraya gider bios upgrade yapar taktırırım diye düşünüyorum kasa upgradeye uygun gayet.
Hocam kargolandı mı senin? Aradım sıra var montajda diyorlar. Yarın 9.gün bakalım parça yoktur daha çok bekleriz diye şüpheliyim.

Bugün aradım tam 1 hafta oldu bugün benimde montaja alınacak az kaldı sırada maksimum 10 gün içinde yolluyoruz 10 günü geçmiyor dedi telefonda cansu hanım.

O stok olayınıda sordum o sizi ilgilendirmiyor yeni ürün alacak müşteriler için dedi. Hocam benim anladığım teknik servis bölümünde yeterli eleman yok o yüzden windows falanda kurmuyorlar freedos yolluyorlar ve bu kadar sıra bekliyoruz.

Bugün aradım tam 1 hafta oldu bugün benimde montaja alınacak az kaldı sırada maksimum 10 gün içinde yolluyoruz 10 günü geçmiyor dedi telefonda cansu hanım.

O stok olayınıda sordum o sizi ilgilendirmiyor yeni ürün alacak müşteriler için dedi. Hocam benim anladığım teknik servis bölümünde yeterli eleman yok o yüzden windows falanda kurmuyorlar freedos yolluyorlar ve bu kadar sıra bekliyoruz.
Bende yarın sipariş etcem umarım kaldırmazlar stokta falan sorun olmaz şansımıza 15-20 gündür bugünü bekliyorum :D

An itibariyle 9.gün bitti 10.güne giriyorum hala kargolanmadı. İnşallah dedikleri gibi olur da yarın kargolanır. Artık dayanamıyorum :)

Hocam sipariş detayında ürünler paketleniyor diye güncellendi mi ? Ben 9. Güne girdim bugün itibariyle ama hala ödeme onaylandı diyor sadece artık moral bozmaya başladı bu durum.

Hocam sipariş detayında ürünler paketleniyor diye güncellendi mi ? Ben 9. Güne girdim bugün itibariyle ama hala ödeme onaylandı diyor sadece artık moral bozmaya başladı bu durum.
Hayır benim de hala ödeme onaylandı. Gerçekten moral bozuyor her gün bekleyip hiç bi gelişme olmaması. Bugün yine desteğe yazdım 10 günü kesinlikle geçmez falan diyorlar ama cumartesiyi iş gününden sayıyolar mı acaba? Sayıyolarsa yarın kargolanması gerekiyor kesinlikle benim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı