Battle.net hesabım çalındı

laroz

Kilopat
Daha fazla  
Bugün Warzone oynamak için gireyim dedim hesabım yok. mailime girdiğimde şu mail gelmiş. dün görmediğim için müdahale de edemedim. Ticket oluşturmak istiyorum fakat mail istiyor. nasıl bir yol izleyebilirim? CP ve birçok Blueprint'im mevcuttu yardımlarınızı bekliyorum.

"We wanted to let you know that some information was changed for your account:

Require authenticator for login setting updated.

If you recently made account changes, please disregard this message. However, if you did NOT make any changes to your account, we recommend you change your password and make appropriate corrections as soon as possible to ensure account Security.

You can log in and manage your Battle.net Account here: https://account.battle.net

For more information, visit our Support site (Contact Support - Blizzard Support) for answers to Frequently Asked Questions or to contact the Blizzard Support Team.

Regards,

The Battle.net Team"

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınızla ilgili bazı bilgilerin değiştirildiğini size bildirmek istedik:

Güncellenen oturum açma ayarı için kimlik doğrulayıcı gerektir.

Yakın zamanda hesap değişiklikleri yaptıysanız, lütfen bu mesajı dikkate almayın. Ancak, hesabınızda herhangi bir değişiklik YAPMADIYSANIZ, hesap Güvenliğini sağlamak için şifrenizi değiştirmenizi ve uygun düzeltmeleri mümkün olan en kısa sürede yapmanızı öneririz.

Buradan giriş yapabilir ve Battle.net Hesabınızı yönetebilirsiniz: https://account.battle.net

Daha fazla bilgi için, Sıkça Sorulan Soruların yanıtları için Destek sitemizi (Destek ile İletişim - Blizzard Desteği) ziyaret edin veya Blizzard Destek Ekibi ile iletişime geçin.

Saygılarımızla,

Şöylede bir durum var oyuna giriş yaptığımızda kullandığımız Activasion account da herhangi bir değişiklik görünmüyor şu anda giriş yapabiliyirum. Farklı bir Battle net hesabı oluşturup oyun içinde kendi Activision accountumu girsem kurtarabilir miyim?

Kimseye bilgilerini verdinmi?
Bana Steam de olmuştu. Destek ekibi bana aldığım cüzdan kodlarını faturasıyla birlikte atmammı istemişti. Ama Battle.net için nasıl olur bilmiyorum.

Kimseye bilgilerini verdinmi?
Bana Steam de olmuştu. Destek ekibi bana aldığım cüzdan kodlarını faturasıyla birlikte atmammı istemişti. Ama Battle.net için nasıl olur bilmiyorum.
Hayır hesabımı kimseyle paylaşmadım farklı bir bilgisayarda oturum bile açmadım.

Şöylede bir durum var oyuna giriş yaptığımızda kullandığımız Activasion account da herhangi bir değişiklik görünmüyor şu anda giriş yapabiliyirum. Farklı bir Battle net hesabı oluşturup oyun içinde kendi Activision accountumu girsem kurtarabilir miyim?
Anladigim Activision hesabin calisir durumda BT hesabinda bir sikinti var. Activision'in sitesine gir Support Ticket ac.

Geri
Yukarı