Steam Hesabım çalındı

SWhiteMader

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Steam hesabıma Saint Petersburg'tan girildiğine dair bir bildirim geldi. Steam desteğe yazdım. Hesabın gitmesini istemiyorum. Steam destek bunu çözebilir mi?
Bir de kanıt olsun diye son aldığım oyunlardan birisinin faturasını yolladım.

steam.PNG

Arkadaşlar, Steam hesabıma saint Petersburg'tan girildiğine dair bir bildirim geldi. Steam desteğe yazdım. Hesabın gitmesini istemiyorum. Steam destek bunu çözebilir mi?

Eki Görüntüle 2143410

Tek umudun çalan kişinin VAC ban yememesi.

Arkadaşlar, Steam hesabıma saint Petersburg'tan girildiğine dair bir bildirim geldi. Steam desteğe yazdım. Hesabın gitmesini istemiyorum. Steam destek bunu çözebilir mi?

Eki Görüntüle 2143410

Steam destek hesabın gerçek sahibiysen sana geri verecektir büyük ihtimal nasıl çaldırdın.

Yakın zamanda cevap gelir. Umarız ki o süre zarfında hesabınızın VAC ban yememesi. Hesabınız çalınsa dâhi VAC ban yedikten sonra geri asla açmıyorlar. Zamanında yaşamıştım. Çok üzücü bir durum...

1 gün oldu hâlâ cevap yok :(

Yakın zamanda cevap gelir. Umarız ki o süre zarfında hesabınızın VAC ban yememesi. Hesabınız çalınsa dâhi VAC ban yedikten sonra geri asla açmıyorlar. Zamanında yaşamıştım. Çok üzücü bir durum...
VAC ban yerse sadece VAC olan oyunlar mı açılmıyor yoksa direkt hesap mı

Ben 4 mesaj falan yazdıydım acaba spam gibi algıladılar.

Son düzenleme:
Ben 4 mesaj falan yazdıydım acaba spam gibi algıladılar.

Muhtemelen spam'e düşmüşsündür. Niye 4 farklı mesaj attın ki? 1 tane uzun bir mesaj atıp kendini düzgünce açıklasan olay çözülecekti zaten :D.

VAC ban yerse sadece VAC olan oyunlar mı açılmıyor yoksa direkt hesap mı

Sadece VAC olan oyunlardan ban yersin. Tüm valve oyunlarından yani...

Geri
Yukarı