Battle.net hesabım çalındı

Anladigim Activision hesabin calisir durumda BT hesabinda bir sikinti var. Activision'in sitesine gir Support Ticket AC.

Biraz uğraştırdılar fakat hesabımı geri aldım.Battle.net hesabımı geri aldım fakat bu sefer Activision tarafında sıkıntı yaşıyorum oyuna girmeye çalıştığımda 350ms takılıp oyuna almıyor sanırım ghost ban yemişim. Activision'la iletişime geçtim onu halletmeye çalışıyorum şu anda.

Activison hesabıma yapmıştım battle.net hesabımda yoktu onu da yaptım 5 gündür adamların yakasına yapıştım bırakmıyorum 😀
dostum benimde e postamı değiştirmişler. sen çözebildin mi ne yapmam gerkekiyor ?

Dostum benim de e postamı değiştirmişler. Sen çözebildin mi ne yapmam gerkekiyor?

Kardeşim destek ekibiyle iletişime geçmiştim. Hem ticket olışturarak hem de belli saatlerde canlı olarak mesajlaşılıyordu fakat çok ciddi bir sıra beklediğimi hatırlıyorum. Yaklaşık olarak 1 saat. Fakat o dönem Warzone'nin en yoğun dönemiydi.
Yapmış olduğum CP satın alımlarına ilişkin kart dökümümü ve kimlik kartımın sadece isim soy isim görünen kısmını göndermiştim. Translate İngilizcesiyle bayağı uğraşmıştım adamlarla. En sonunda bir daha olursa hesabını daha geri alamazsın gibisinden bir şey yazarak geri vermiştiler hesabımı.

Geri
Yukarı