Battle.net ülke nasıl değiştirilir?

Bingwawa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben uzun süre önce Rusya ülkesine bağlanarak CoD: Cold War aldım. Türkiye fiyatlandırması geldiğinden dolayı hesabımı Türkiye'ye çevirmek istiyorum fakat, hesapta bir telefon numarası var ve bu bir Rus numarası tek kullanımlık olanlardan. Kimliğim ile değiştirirken o numara sıkıntı olur mu?

Merhaba, ben uzun süre önce Rusya ülkesine bağlanarak CoD: Cold War aldım. Türkiye fiyatlandırması geldiğinden dolayı hesabımı Türkiye'ye çevirmek istiyorum fakat, hesapta bir telefon numarası var ve bu bir Rus numarası tek kullanımlık olanlardan. Kimliğim ile değiştirirken o numara sıkıntı olur mu?

Değiştirirken adres, kimlik ve fatura istiyorlardı herhalde senin adına olması gerek faturanın.

Aynı sıkıntı bende de var ticket attım cevap yok. Ben kimliğimin fotoğrafını çekip bazı önemli kısımlarını sansürleyip gönderdim umarım bir sonuç alırım.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Rusya ile savaştan sonra çok ambargo uyguluyorlar. Vanguard free access zamanları oyunu oynayamıyorum. Ülke değiştirme kısmında hata verdi. Ticket açtım, cevap bekliyorum. Güncellemeleri paylaşırım.

Sorunum 13 mayıs günü çözüldü. Artık TL ile alışveriş yapabiliyorum. Kimliğin fotoğrafını çekip önemli kısımları sansürleyip ticket kısmından göndermek yeterli.

Aynı sorunu yaşıyorum ülkeyi ne başta almanya seçtiğim için değişiklik yapamıyorum. kimliğin ve pasaportu sansüleyip gönderdim ama dijital olarak değiştirilmiş belgeleri kabul etmediklerini söylediler net çözümü bilen var mı

Geri
Yukarı