Battlebit alınır mı?

ayberkmv1

Decapat
Daha fazla  
İndirime girmedi ama gelecek kur güncellemesinde kesin yükseltirler gibime geliyor. Oynayanlar varsa güzel mi? Oynanır mı veya 2-3 ay sonra sunucuları boşalır mı?

Fiyatına göre bir oyun değil.

Bende öyle düşünüyorum indirime girer diye bekliyordum ama girmedi kur güncellemesiyle yükselticekler diye almayı düşündüm.
Ben açıkçası bu oyuna fiyat biçsem 80 liradan fazla biçmezdim.

Bu fiyat adamların güncellediği fiyat bir de. Aslında 220TL'den satışa çıkmıştı, konusunu da açmıştım hatta. Yapımcısı Türk olduğu için tepki gösterenler oluyor da piyasa TL ile dönmüyor. Adamlar oyunu 7 Dolara satıyor bize. Normalde 15 Dolara satılıyor. Türk Lirasının değerini bu duruma düşürende suç.

30 saati devirdim şu an. Playtest'te de aynı şekilde 30 saatim varmış. Oyun bayağı zevkli ama bu fiyata değeceğini düşünmüyorum. Tabii kişinin durumuna göre değişir. En azından türü sevenler için 100TL civarına düşerse alınmalı bence.

İçimde ukte kalmasın diye az önce aldım. Şimdi kur güncellenir falan hiç riske atmadım. Cebinde paran varsa al ileride keşke demezsin.

İçimde ukte kalmasın diye az önce aldım. Şimdi kur güncellenir falan hiç riske atmadım. Cebinde paran varsa al ileride keşke demezsin.

CoD MW 2 ile Rust alacaktım sonra baktım param yetmiyor gittim Assetto Corsa competizionedeki kalan DLC'leri aldım 480 TL kaldı onlada CS de yeni skinler alacaktım pazar banı yedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı