BattleBit alınır mı?

Aslında 180TL'ye ilk bakışta o grafikli bir oyun için yüksek fiyat denebilir. Ama bir simitin 10TL olduğu yerde o oyun 180TL'yi hak eder. Oyun grafiklerinin aksine kaliteli ve eğlenceli. Eğer İngilizcen iyiyse diğer oyuncularla sesli sohbet üzerinden epey eğlenebiliyorsun. İlk başta alışmak zor gelebilir ama oyunu anladıkça ve seviye atladıkça daha zevkli bir hale geliyor.

BattleBit almayı düşünüyorum fakat 180 lira eder mi, oyun güzel mi?

Alınır Battlefield'dan çok daha iyi voice chatdeki tipler olsun kaos olsun eğlence olsun mükemmel 3-4 günde 30 saat aktım hala devam ediyorum grafik istersen Battlefield al ama battelbit şu an tüm aktif Battlefield oyuncularından daha fazla oyuncuya sahip ayrıca daha uzun süre destek alacak 180 TL çok değil 5-6 paket cips 3-4 lahmacun ya da bir tam ekmek et döner parası.

Sistem yetiyor ama dün BattleBit aldım 2,5 saat oynadım bayağı sardı beni ama gene de 180 TL etmez haberiniz olsun ama alınır bence. Oyunda sürekli aktiflik var gece 4'te oynarken oyun Full çekiyordu haberiniz olsun.

Bence eder 3-4 günde 30. saat aktim ingilizcen varsa sesli sohbet ile çok daha komik ve zevkli kesin alınmali bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı