Battlecruiser, Warcry gibi kasaların kötü olması

Paralı askerlerden (YouTuberlardan) öğrenecek değiliz neyin ne olduğunu.

Sen bir şey öğrenme zaten. Gamers Nexus incelemesi atıyoruz, adam paralı asker diyor. Güler misin, ağlar mısın?

2-3 sponsorlu ürün için firmaların ağzına bakan Türk YouTuberlarla karıştırdın sanırım?

Sen bir şey öğrenme zaten. Gamers Nexus incelemesi atıyoruz, adam paralı asker diyor. Güler misin, ağlar mısın?

2-3 sponsorlu ürün için firmaların ağzına bakan Türk YouTuberlarla karıştırdın sanırım?
Battlecruiser'ın leş olduğu kısmı hala bulamadım ben, biraz açar mısınız?

Hava akışını birincil öncelik tutan birisi zaten ikisine de bakmaz, Lancool II Mesh, P500A gibi ultra fine mesh kasalara yönelir.

Gösteriş öncelikli kişiler zaten Battlecruiser, WarCry gibi kasaları alır. Battlecruiser ön paneli cam olmasına rağmen fanlarla cam panel arasında 20mm boşluğu bulunan bir kasa.

Kasa tercihi sadece hava akışından ibaret değil. Banın biter bitmez yine başlamışsın kötülemeye. :D

XPG Battlecruiser'a Lian Li çakması diyorsun bir de, vallahi çok cringe. Sanki temperli camı Lian Li üretti. Önceki mesajlarında demiştin.

Mesh bir kasayla hava akışı kıyaslaman über süper leş bir hareket. 4000D Airflow ile falan kıyaslıyorsun. 🤣

Kardeş okuma yazman yok mu? :D Kasa değil soba onlar.
Soba falan değiller. Mesh olmayan her kasaya soba damgası yapıştırmaktan vazgeçmelisiniz.

Paralı askerlerden (YouTuber'lardan) öğrenecek değiliz neyin ne olduğunu.
Gamers Nexus en iyi teknoloji kanallarından birisi. Kasayı gömmeyi de, övmeyi de gayet iyi bilir.

Abkoncore ile o kasaları yan yana koyman komik. Sadece komik. Başka bir şey demeyeceğim çünkü buna ne sen ne de olmayan bilgi birikimin değmezsiniz. Zaten seni göz ardı etmiştim, bu konuyu neden görebiliyorum orası da ayrı mesele 🤔.
Yine de konuya bakan diğer üyeler için ufak bir açıklama yapacağım. Abkoncore türünün tek örneği, o listede Warcry'ın muadili Lian Li O11, Battlecruiser'ın da muadili olmamakla birlikte Lancool II'den daha iyi performans gösterecektir. Ona göre hesabınızı yapın.

Hava akışını birincil öncelik tutan birisi zaten ikisine de bakmaz, lancool II mesh, P500A gibi Ultra fine mesh kasalara yönelir.

Gösteriş öncelikli kişiler zaten battlecruiser, warcry gibi kasaları alır. Battlecruiser ön paneli cam olmasına rağmen fanlarla cam panel arasında 20mm boşluğu bulunan bir kasa.

Kasa tercihi sadece hava akışından ibaret değil. Banın biter bitmez yine başlamışsın kötülemeye. :D

XPG Battlecruiser'a lianli çakması diyorsun bir de, vallahi çok cringe. Sanki temperli camı lianli üretti. Önceki mesajlarında demiştin.

Mesh bir kasayla hava akışı kıyaslaman Uber süper leş bir hareket. 4000D airflow ile falan kıyaslıyorsun. 🤣

Pardon ya. Battlecruiser'ı gaming kulaklıkla kıyaslamam gerekiyordu, haklısın.

Ortada benzer fiyata, benzer boyutta (mid tower) ve benzer kitleye (orta seviye) hitap eden iki adet kasa var, adam bunları karşılaştırman çok leş diyor. Bir de "cringe" yazmış...

Pardon ya Battlecruiser'ı gaming kulaklıkla kıyaslamam gerekiyordu haklısın, kafalar pırıl pırıl.
Forumu 2014'ten beridir kullanıyorum, ilk kez bir kullanıcıyı göz ardı ediyorum. Güle güle.

Forumu 2014'ten beridir kullanıyorum, ilk kez bir kullanıcıyı göz ardı ediyorum. Güle güle.
Kasaları airflow ve temperli şeklinde kendi hayal dünyasında ikiye ayıran, Türkçeyi bile doğru düzgün konuşamayan, cringe diyen birinin ne yaptığı pek umurumda değil.

Kasaları airflow ve temperli şeklinde kendi hayal dünyasında ikiye ayıran.
Aynen, bayağı hayal dünyamda ayırıyorum. Senin önceliğin hava akışı, başkasının önceliği görünüş olabilir.

Cringe dememle yaş analizi yapman kral hareket. Analiz yapmana gerek yok, profilimde yazıyor zaten.

Bu arada leş dediğin kasaların ikisinin de incelemesini atmayıp önüne gelen Gamers Nexus tablosunu atman daha da komik. Komedyen falan mısın gerçek hayatta?

Geri
Yukarı