Battlefield 1 0xc000007b Hatası

ULUNAY46

Decapat
Merhabalar, Battlefield 1 oyunun Origins sitesinde indirdim aynı hatayı alıyorum Process Monitör ve Dependecy programlarında hata gözükmüyor herhangi bir DLL hatası gözükmüyor ama hatayı yine de alıyorum çözüm için bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne var acaba o linkte çok merak ediyorum. Sağa sola DLL attırmaya çalışmıyorsunuz değil mi?
Biz bu sorunları %100 doğrulukta Process Monitör ile hatalı DLL'leri tespit edip silerek ardından doğru paketi yükleyerek çözüme ulaşıyoruz.

Ne var acaba o linkte çok merak ediyorum. Sağa sola DLL attırmaya çalışmıyorsunuz değil mi?
Biz bu sorunları %100 doğrulukta Process Monitör ile hatalı DLL'leri tespit edip silerek ardından doğru paketi yükleyerek çözüme ulaşıyoruz.
Aslında atacağım link o değildi boş link attım yanlışlıkla. Bunu atacaktım. Telefondan girince yanlış attım kusura bakmayın. Zaten o sorun DLL dosyası atmayla oluşuyor, mesela 32 bit sisteme 64 bit DLL atmak mesela. Yanlışım varsa düzeltin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında atacağım link o değildi boş link attım yanlışlıkla. Bunu atacaktım. Telefondan girince yanlış attım kusura bakmayın. Zaten o sorun DLL dosyası atmayla oluşuyor, mesela 32 bit sisteme 64 bit DLL atmak mesela. Yanlışım varsa düzeltin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Birçok şekilde bozulabiliyor DLL dosyaları ama bunların en yaygın olanı bilinçsiz bir şekilde sistem dosyalarına DLL dosyası atmak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı