Battlefield 1 aktiflik durumu nedir?

Daha fazla  
Merhaba, yıl olacak 2024 fakat ben BF1'i daha yeni alacağım lakin bir sorum var aktiflik ne durumda? Tüm server, harita, modlar dolu olmak da zorunda değil mesela en çok oynanan birkaç harita ve modda her saatte oynanabilecek kadar bir doluluk da yeterli olur benim için.(Türk askeri olabildiğimiz mod ya da haritalar aktif olursa tadından yenmez) BF3'ü bile daha geçen birkaç aya kadar oynamış birisiyim :) şimdiden yanıt veren vermeyen herkese teşekkürler.

En son oynadığımda hileden oynanmıyordu değişiklik oldunuğunu sanmıyorum hevesenin alıp iade edebilirsin.
Resmi desteği bittiği için hileciler var tabii ama onlarca özel server var ve bu özel serverler 7/24 moderatörler tarafından izlendiği için hilesiz oynayabiliyorsunuz. Zaten normal serverlerde de o kadar çok hile yok.

En son oynadığımda hileden oynanmıyordu değişiklik oldunuğunu sanmıyorum hevesenin alıp iade edebilirsin.

Özel sunucular oyuncu kaynıyor. Ve adminler işini çok iyi yapıyor.

1697711290511.png

Ben kendi sevdiğim sunucuları bu şekilde favladım. Başka özel sunucular da var. Şuan hafta içi ve mesai saatinde olmamıza rağmen sunucular kalabalık. Buarada bu sunucuların hiçbirinde hileye rastlamadım. @Melih Can Özdemir

Geri
Yukarı