Battlefield 1 GeForce NOW'a geldi!

Ekran kartım yok. Programı indirdim 2 aydır oynuyorum sallamayalım arkadaşlar.

Arkadaş ekran kartı olmadan görüntü alamazsın. İmkansız. Ekran kartın olmadığından emin misin? İşlemcinin dahili grafiği biriminden açıyorsundur belki. Ben burada sallamıyorum hayatımızda olan gerçeği söylüyorum? Sistemini tam belirt de ben sana ekran kartı var mı yok mu söyleyim?

Ne kadar sıra farkı var diye GFN'ye girecektim sunucuları çöktü. Hatırladığım kadarıyla eu 2 10 sırayken, eu 3 40-60 arası bir şey oluyordu.
Hocam şimdi ben BF1'e GeForce NOW eu sunucularından VPN'le bağlanarak girdim fakat Origin girdiğim gibi bana bir uyarı çıkarıyor beni başka bir ülkeden bağlanmış olarak görüyor eu sunucularında olduğum için şimdi ben bu ayarı kaydet desem bir şey olur mu çünkü kaydetmeme gibi bir ayar yok.

Hocam şimdi ben BF1'e GeForce NOW eu sunucularından VPN'le bağlanarak girdim fakat Origin girdiğim gibi bana bir uyarı çıkarıyor beni başka bir ülkeden bağlanmış olarak görüyor eu sunucularında olduğum için şimdi ben bu ayarı kaydet desem bir şey olur mu çünkü kaydetmeme gibi bir ayar yok.
Bir şey olmaz kaydedin.

Ea ile nvidia anlaşma sağladı. 1 senedir bekliyordum. Artık tüm ea oyunları geforce now' a kademeli olarak ''her hafta'' geleceğini düşünüyorum.

Ablamın 2012 model i3 2370m işlemcili HD 3000 dahili ekran kartlı dizüstü bilgisayarında bile çalışıyordu, ilginç. Yazdınız mı bilmiyorum ama özelliklerini yazar mısınız bilgisayarınızın?

Geri
Yukarı