Battlefield 1 GeForce NOW'a geldi!

Ben bekliyorum şu anda 15 dakikadır bekliyorum 101 kişiden 21 kişi kaldı tahminen 7-8 dakikaya biter.
Hocam az önce EU serverında hiç beklemeden girdim. Normalde girilmiyor ama bir yolu var. Merak ederseniz yöntem :

Hocam az önce eu serverında hiç beklemeden girdim. Merak ederseniz yöntem:
Hocam ama fare ve klavye çok gecikmeli oluyor öyle bırakın Online oyunları hikayeli oyunlar bile zor oynanır.

Hocam az önce eu serverında hiç beklemeden girdim. Merak ederseniz yöntem:

Evet eu da neredeyse sıra beklemeden giriyorum.
Hocam ama fare ve klavye çok gecikmeli oluyor öyle bırakın Online oyunları hikayeli oyunlar bile zor oynanır.

O kadar da gecikme yok bence R6 oynuyorum eu da.

EU serverları TR serverlarından daha iyi milyon kez denedim. Çok kötüydü ve hocam şu videoya bakmanızı tavsiye ederim. Geforce Now'un gizli bir ayarı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eu serverları TR serverlarından daha iyi milyon kez denedim. Çok kötüydü ve hocam şu videoya bakmanızı tavsiye ederim. GeForce NOW'un gizli bir ayarı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O ayarı zaten biliyorum videoyu izlemedim galiba GeForce NOW'un dosya konumundan yapılıyordu ben bunu da denedim çok gecikme vardı internetim iyi.
@Tatsuhiro Satou fakat gerçekten dediğin kadar iyi ise bir denemek isterim belki sonradan gecikme azalmıştır hangi VPN'i kullanmam gerekiyor.

O ayarı zaten biliyorum videoyu izlemedim galiba GeForce NOW'un dosya konumundan yapılıyordu ben bunu da denedim çok gecikme vardı internetim iyi.
@Tatsuhiro Satou fakat gerçekten dediğin kadar iyi ise bir denemek isterim belki sonradan gecikme azalmıştır hangi VPN'i kullanmam gerekiyor.
Benim kullandığım VPN ProtonVPN. Geforce Now'a giriyorum. VPN açıp hızlı bağlan deyip oyuna giriyorum sonra VPN'i kapatıp keyfime bakıyorum ve boş sunucu istiyorsan EU Central 2, daha az ping istiyorsan EU Central 3'ü seç.

Geri
Yukarı