Çözüldü Battlefield 1 nasıl Türkçe yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

SheriffGen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, ben Game Pass aldım ve BF1 Türkçe olmuyor. Oyun içi dil değiştirme de yok, lütfen yardım edin. EA Desktop kullanıyorum.
Screenshot_160.png

Maalesef işe yaramadı.
@LastPlayer kanka çözdüm oyun dosyalarında dil dosyalarını bulup TR hariç diğerlerini sildim. Oyunda tek TR dosyası olduğu için oyun onu çalıştırdı. Sağ ol yardımın için.
Hangi dosyayı sildiniz bana da yardımcı olur musunuz?
Bende aynı sorunu yaşıyorum dil dosyasını bulamadım bir yardım eder misiniz?
Görselde ki dosyaya gidip sadece tr.sb ve tr.toc dosyalarını bırakın diğerlerini silin.
battlefield 1 > Data > Win32 > loc

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-06-20 102021.png
    Ekran görüntüsü 2021-06-20 102021.png
    1,5 KB · Görüntüleme: 1.901
  • Ekran görüntüsü 2021-06-20 102112.png
    Ekran görüntüsü 2021-06-20 102112.png
    6 KB · Görüntüleme: 1.889
Son düzenleme:
Maalesef işe yaramadı.
@LastPlayer kanka çözdüm oyun dosyalarında dil dosyalarını bulup TR hariç diğerlerini sildim. Oyunda tek TR dosyası olduğu için oyun onu çalıştırdı. Sağ ol yardımın için.
[/QUOTE]
Bende nedense TR dil dosyası yok girdim içerisine sırasıyla :
DE
US
ES
MX
FR
IT
JP
KR
RU
CN
TW
Dilleri mevcut TR yok yani nasıl TR getirtebilirim veyahut TR dosyasını bir yerden indirip atsam olur mu ?Cidden korsanında bile TR altyazı mevcut çok garipsedim.

Maalesef işe yaramadı.
Hocam çok sağolun çok yardımcı oldunuz gerçekten. Ama dil dosyalarının nerede olduğunu söylemeyin de bulamayalım olur mu? Tam türk mantığı tamam çözümü buldum de kaç.

Hocam çok sağolun çok yardımcı oldunuz gerçekten. Ama dil dosyalarının nerede olduğunu söylemeyin de bulamayalım olur mu? Tam türk mantığı tamam çözümü buldum de kaç.
Battlefield1-installer-vc-vc2013-eula konumu ancak bende tr dil seçeneği, dosyası yok
Battlefield1-installer-vc-vc2013-eula konumu ancak bende tr dil seçeneği, dosyası yok
acaba tr dosyası olan birisi atabilir mi?

Hangi dosyayı sildiniz bana da yardımcı olur musunuz?

Görselde ki dosyaya gidip sadece tr.sb ve tr.toc dosyalarını bırakın diğerlerini silin.
battlefield 1 > Data > Win32 > loc
dediklerinizin hepsini yaptım oyuna tıklıyorum yükleniyor gözüküyor fakat oyun açılmıyor
dediklerinizin hepsini yaptım oyuna tıklıyorum yükleniyor gözüküyor fakat oyun açılmıyor
düzeldi ben data yerine patch klasöründen silmişim teşekkürler şimdi türkçe oynuyorum

Son düzenleme:
Maalesef işe yaramadı.
knk bana da yardım edebilcen mi tam olarak dosyayı bulamadım hangi dosyayı silicem
Maalesef işe yaramadı.
knk bana da yardım edebilcen mi tam olarak hangi dosyayı sildin

Geri
Yukarı