Battlefield 1 Oyunundan Zevk Almıyorum

Karıştırmışım. Fark etmez, dünya savaşı havası diyelim biz ona. O havadan oynamak istedim.
Oldukça fark eder, neredeyse tüm araçlar ve silahlar farklı. Bence Battlefield 1, WW1 atmosferini oldukça güzel yansıtan bir oyun. BF1'i beğenen birinin ilk söyleyeceği şey; atmosferinin veya eğlencesinin güzel olduğu oluyor. Çevrimiçi modunu denemenizi tavsiye ederim.

Şu ana kadar bir kaç görev yaptım. Çok sıkıldım arkadaş, bu nedir? WW1 teması iyidir diye oynayayım dedim. Boş boş tank sürüyorum, başkalarını patlatıyorum. Hiç de eğlenceli değil. Adamlarla savaşması da hiç eğlenceli değil. Ekrana boş boş bakarak oynuyorum öyle. Grafik açısından da hiçbir şey görmüyorum ben. Ultra ayarda oynuyorum fakat tek güzel işlenen şey elimizdeki silahlar. Grafiği boş, kendine çekiciliği boş, hikayesi bomboş. Bu böyle devam mı edecek? Bunun için EA Play almıştım fakat oynamayacağım sanırım. Sizce devam etmeli miyim?
BF 1 ve BF V den sonra iyice online kısıma odaklandılar sanırsam hikayeler kısa ve sığ

Sırf bu oyun için EA Play aldıysan değmez. Devam etme bence. Boşuna para vermiş olursun.
Zaten yarış oyunlarını günahım kadar sevmem. Başka da pek bir şey yok EA Play içerisinde. Battlefield 3 bitirmiştim. Battlefield 4 bakacağımı düşünmüyorum.

Bu arada WW2 ile WW1'i karıştırdım, evet ama zaten genel olarak dünya savaşı havası için iyi olabilir demek istemiştim.

İLK başlarda ben de zevk almamıştım en sıkıcı bölümü en başa bırakmışlar fakat ilerledikçe çok zevk aldım.

Gellibolu görevine geçin direk ilk senaryoyu bitirdiğinizde o zaman görürsünüz zevki.

Oldukça fark eder, neredeyse tüm araçlar ve silahlar farklı. Bence Battlefield 1, WW1 atmosferini oldukça güzel yansıtan bir oyun. BF1'i beğenen birinin ilk söyleyeceği şey atmosferi ya da eğlencesinin güzel olduğu oluyor.
Tam olarak WW2 beklemedim. Atmosferi de gram eğlenceli gelmedi. Genel amacımın dünya savaşı olduğunu belirttim zaten. Ek olarak ne fark edeceğini sanıyorsunuz ki? Yine silahlar, yine tanklar. Ha belki uçak var, onun da olması pek bir şeyi değiştirmez.

BF1 ben almıştım. Oyun çok güzel ısınamadım ama online moduna. Offline hiç girmedim. Belki de onlineyi de ben beceremedim. Zaman da kalmıyordu zaten. Hesabı sattım burda birine.

Geri
Yukarı