Battlefield 1 Oyunundan Zevk Almıyorum

Star wars, Dragon Age, Mass Effect ve Dead Space serilerine bakabilirsin, Bf 1 hikaye konusunda çok başarılı değil bence de sunum ve görsel şölen harika ama derinlik yok diye düşünüyorum.
Mass Effect remastered bekliyorum.
Eğer sabırlı birisi iseniz multiplayer oynayın derim. Ara sıra hile çıkıyor ve bu insanı maalesef delirtiyor.
Sanırım oynamayacağım. Online'a ufak bir baktım ve güzel olabileceğinin potansiyelini gördüm diyebilirim sadece. Online oyunlarla çok fazla aram da yok.

İyi boş yapmışsın. Grafiklerin kötü olduğunu söyleyen birisi astigmat hastalığına yakalanmış, TN panelden hallice 640X480 oynuyordur oyunu. Ultra grafik ayarı ancak o zaman ifadesiz kalır. Askerliğini soğan soyarak geçiren, savaşı da call of duty modern warfare 3 olarak düşünen birisi ancak bu manâsız yorumu yapabilirdi. Onu da görmekteyiz.

İyi boş yapmışsın. Grafiklerin kötü olduğunu söyleyen birisi astigmat hastalığına yakalanmış, TN panelden hallice 640X480 oynuyordur oyunu. Ultra grafik ayarı ancak o zaman ifadesiz kalır. Askerliğini soğan soyarak geçiren, savaşı da call of duty modern warfare 3 olarak düşünen birisi ancak bu manâsız yorumu yapabilirdi. Onu da görmekteyiz.
Her türlü son grafiğe sahip oyunu oynayan birisi olarak uzak çizim kalitesinin berbat olduğuna bütün gönlümden söyleyebilirim. Dokuları iyi oluyor diye bence grafiği kaliteli olmuyor. 1080p 60 FPS ultra oynuyorum, daha ne olabilir ki?

Çok zor ama verdiği savaş atmosferi çok güzel. Sırf savaş atmosferini görmek için arada girip ölüp duruyorum.
Bu arada bir şey fark ettim, ölünce göreve devam etmiyoruz sanırım. Ben de oyun daha da uzun olsun diye ölür ölmez ESC'den son kontrol noktasından yeniden başlatıyordum.

Yok, ediyormuşuz.

Aslında şu an bazı dediklerimi geri alabilirim. Grafik açısından yine eh diyebilirim. Uzak çizim mesafesi yok, orası kesin. Atmosferi şimdi hoşuma gitti. Gelibolu görevindeyim. Ama boş boş adam öldürdüğümü düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı