Battlefield 1 paket önerisi

Aliniyor zaten? BF1 almadan once Origins'ten bedava Premium Pass almistim. Hala duruyor, hala da BF1 almadim. Su an PS4'te Standart sekilde oynuyorum.
Premium Pass yani Season Pass bendede var fakat BF1 yok diye oynayamıyorum. Origin'de zaten oyuna sahip olmadan DLC satın alınabiliyor fakat gel gör ki arkadaş ısrar etmekte ısrarcı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyunun multisini oynamak için alacağım zaten.O yüzden standart olanı mı almam gerekir yoksa diğer sürüm mü?

İkisinde de oynarsın multisini. ;) Daha çok map ve silah istiyorsan standart alma ama. Benden başka da yardım eden yok.. diğerleri yardım edenlere laf sokmakla, ceza vermekle meşgul. Garip bir forum vesselam.

Son düzenleme:
Yanlış biliyor ve ısrarla yanlış yönlendiriyorsun. Doğruyu gösterene de teşekkür edeceğin yerde bir de "benden başka yardım eden yok, laf sokmakla meşguller" diyecek kadar da yüzsüzlük yapıyorsun. Pes doğrusu. :) @Janissaire7

Ben oyunun multisini oynamak için alacağım zaten.O yüzden standart olanı mı almam gerekir yoksa diğer sürüm mü?

Standart alın, Premium Pass geçtiğimiz aylarda 2 defa ücretsiz verildi ve ileride tekrar verilecektir.

Yanlış biliyor ve ısrarla yanlış yönlendiriyorsun. Doğruyu gösterene de teşekkür edeceğin yerde bir de "benden başka yardım eden yok, laf sokmakla meşguller" diyecek kadar da yüzsüzlük yapıyorsun. Pes doğrusu. :) @Janissaire7

Standart alın, Premium Pass geçtiğimiz aylarda 2 defa ücretsiz verildi ve ileride tekrar verilecektir.

Premium Pass sadece 4 adet genişleme paketini içeriyor, ana oyunu içermez.

Origin mağazasında şu an oyunun iki versiyonu satılıyor.
  • Standart Edition: Sadece ana oyun.
  • Revolution: Ana oyun + Premium Pass + Savaşın Kahramanları Paketi.
Benim tavsiyem standart olanı alın, Premium Pass zaman zaman bedava veriliyor.

Teknik olarak benimle aynı şeyi söyleyip kendini haklı görmek. Daha önce de kopyalayıp yapıştırdım ama anlayamadın demek yazık.

Teknik olarak benimle aynı şeyi söyleyip kendini haklı görmek. Daha önce de kopyalayıp yapıştırdım ama anlayamadın demek yazık.
Seninle hiçbir kelimem aynı değil, boş konuşuyorsun. Ben Premium Pass ana oyunu içerir veya ana oyun yokken Premium Pass alınmaz gibi şeyler söylemedim. :)

Seninle hiçbir kelimem aynı değil, boş konuşuyorsun. Ben Premium Pass ana oyunu içerir veya ana oyun yokken Premium Pass alınmaz gibi şeyler söylemedim. :)

Premium Pass sadece 4 adet genişleme paketini içeriyor, ana oyunu içermez.

Origin mağazasında şu an oyunun iki versiyonu satılıyor.
  • Standart Edition: Sadece ana oyun.
  • Revolution: Ana oyun + Premium Pass + Savaşın Kahramanları Paketi.
Benim tavsiyem standart olanı alın, Premium Pass zaman zaman bedava veriliyor.

Hadi al bakalım sadece Premium Pass'i Origin'den Mr. Laf Salatası. Adam kendisiyle kavga ediyor ilk defa böyle bir tip ile karşılaşıyorum. :D

Arkadaşlar kavgaya tutuşmuşken size tarafsız bir fikir vereyim, öncelikle DLC'leri almanı tavsiye etmem çünkü V çıktığı için zaman zaman season pass'u ücretsiz vereceklerdir. Tam zamanını hatırlamıyorum ancak bu yaz ücretsiz vermişlerdi ben elimde oyun olmamasına rağmen almıştım, daha sonra V çıktığında, indirime girdiği için Battlefield 1'ide 5 Euro'dan almıştım tüm DLC'leri ile oyun bana sadece 5 Euro'ya gelmişti sana da aynı şeyi yapmanı tavsiye ederim, sadece normal oyunu al standart haritalardan sıkılana kadar zaten bedavaya verirler pass'ı.

Arkadaşlar kavgaya tutuşmuşken size tarafsız bir fikir vereyim, öncelikle DLC'leri almanı tavsiye etmem çünkü V çıktığı için zaman zaman season pass'u ücretsiz vereceklerdir. Tam zamanını hatırlamıyorum ancak bu yaz ücretsiz vermişlerdi ben elimde oyun olmamasına rağmen almıştım, daha sonra V çıktığında, indirime girdiği için Battlefield 1'ide 5 Euro'dan almıştım tüm DLC'leri ile oyun bana sadece 5 Euro'ya gelmişti sana da aynı şeyi yapmanı tavsiye ederim, sadece normal oyunu al standart haritalardan sıkılana kadar zaten bedavaya verirler pass'ı.
Oyunu oynayan kişi sayısı hala fazla mı? Ona göre bende almayı düşünüyorum ama bir yandan da korkuyorum millet V'e kayarsa diye. Malum onun fiyatı çok pahalı da.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı