Battlefield 1 için mağaza önerisi

Biriniz Origin'e girip baksaymış keşke. :D Oyun 5 Euro, 32 lira gibi bir fiyata denk geliyor.

Oyuna sahibim diye mi anlamadım göremiyorum. Revolution paketi mi 5 euro?

@Perceival Hile bana da ara sıra denk geliyor ve farkettiğimde sunucudan çıkıp farklı sunucuya giriyorum ve 1 dakikada sorunu çözüyorum.

Sunucu durumuna gelirsek, hafta içi akşam saatlerinde 1000 kişiye ulaşıyor anlık aktif oyuncu sayısı. Genellikle toplamda 30-35 sunucu full dolu oluyor. Haftasonu ise iki katına kadar çıkabiliyor bu sayılar. BF1 hala oynanan ve bence serinin en güzel oyunu. Daha önce de söylemiştim, mesele para değil şu an 20 saniyede BF5 alıp 1.5 saatte indirip oynayabilir hale gelebilirim ama almıyorum çünkü bence BF1 daha güzel.

Revolution 9.99 Euro, sadece düz olan oyun 5 Euro. Hesabında varsa Purchase different edition diyip baktığında görünür fiyatlar yada hediye olarak alacaksan. :D

Revo 10 Euro ise 3.parti siteler daha mantıklı. 40TL felan demişler yukarıda yanlış anlamadıysam.

Mesajları tekrar okudum Revolution olup olmadığından bahsedilmemiş, bir mesajda teknosada satılan revolution bağlantısı paylaşılmış, kargo beklerim derse veya bulunduğu ilde varsa onu alması daha mantıklı.

Teknosa büyük bir yanlışlık yapmış olabilir kutulu o fiyata gerçekten çok iyi. :D

Verdiğiniz değerli bilgiler için çok teşekkür ederim arkadaşlar oynasana.com'dan akşam satın alıcam kısmetse hepinize iyi günler efendim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı