Battlefield 1 paket önerisi

Oyunu oynayan kişi sayısı hala fazla mı? Ona göre bende almayı düşünüyorum ama bir yandan da korkuyorum millet V'e kayarsa diye. Malum onun fiyatı çok pahalı da.
Türk sunucusu ararsan, bilmiyorum ben daha görmedim. Ama yabancı sunucular hala fazlasıyla var 60 Euro az bir para değil o yüzden ha deyince geçemiyorlar, sıkıntı yok oynayacak adam bulursun. Battlefield 4'ün sunucuları bile hala dolu.

Standart paketi almanızı öneririm.
Oyuncu sayısı konusunda sorun yok, sunucular çoğu zaman dolu oluyor.

Ayrıca Premium Pass oyunu içermez, ek pakettir.
Screenshot_6.png

Hadi al bakalım sadece Premium Pass'i Origin'den Mr. Laf Salatası. Adam kendisiyle kavga ediyor ilk defa böyle bir tip ile karşılaşıyorum. :D
Premium Pass zaten ayrı satılıyor, niye yeni hesap alıp sana kanıtlamak için Premium Pass satın alayım ki. Ayrıca Premium Pass bedava verildiğinde Premium Pass'ı almıştım, daha sonra standart sürümü almıştım. Boşuna yüzsüzlük yaparak zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışma. Premium Pass ana oyunu içermez ve Premium Pass ayrı olarak satılıyor. Adama Premium Pass al ana oyunu içeriyor diyorsun, sonra hala ısrarla yanlış bilgilendirme değil diyorsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı