Battlefield 1 Revolution nedir, alınır mı?

alpkrkya

Kilopat
Daha fazla  
Battlefield 1 almayı düşünüyorum. İndirimin bitmesine son 3 saat. Battlefield 1 revolotions diye bir paket var 23 Euro. Standart 20 Euro ile aradaki fark nedir? 23 Euroluk versiyonu aldıgım zaman normal oyun dışında tek +'sı DLC mi olacak bana?

Son düzenleyen: Moderatör:
Standard al.DLC'de hikaye modu değişiklikleri oluyor bildiğim kadarıyla.Ve karlı bir map oynayabiliyorsun.Ben standard kullanıyorum. Youtube'ta izlediğin gameplayler standard oyun.

Standard al.DLC'de hikaye modu değişiklikleri oluyor bildiğim kadarıyla.Ve karlı bir map oynayabiliyorsun.Ben standard kullanıyorum. Youtube'ta izlediğin gameplayler standard oyun.
Yanlış. Revolution ana oyunun yanında premium pass ve deluxe paket içeriklerini aynı anda sunuyor. Revolution'ın içinde bulunan premium pass ile oyuna çıkan 4 genişleme paketi yer alıyor. Bu genişleme paketleri They Shall Not Pass, In the Name of the Tsar, Turning Tides ve Apocalypse. Ek paketlerle birlikte şimdiye kadar 15-16 harita oyuna eklendi.

Almak istiyorsan bence mutlaka Revolutions paketini al.Aylık olarak sana kutu hediye geliyor, bütün haritalar açılıyor ve yeni gelecek paketlerde önceden erişim hakkına sahip oluyorsun.

Originde Premium Pass 15 Euroya düşmüş onu aldım. Ekstradan başka birşey almam gerekiyor mu ? My Game Library'de herhangi bir oyun görünmüyor. Premium Pass ekstra paket mi oyun mu onu anlayamadım :D

Originde Premium Pass 15 Euroya düşmüş onu aldım. Ekstradan başka birşey almam gerekiyor mu ? My Game Library'de herhangi bir oyun görünmüyor. Premium Pass ekstra paket mi oyun mu onu anlayamadım :D
Premium Pass oyunu içermiyor çünkü. Eğer zaten oyuna sahipsen onu alarak tüm DLC lere erişim hakkın oluyor.

Merhaba, ben online (PVP) oynamıyorum. Sadece senaryosunu oynayacağım. Su an ps4 store da %88 inidirim var . Revolution ve standart sürüm arasında senaryo olarak bir fark var mıdır ?

Geri
Yukarı