Battlefield 1 Revolution nedir, alınır mı?

Hayır, yok. Çıkan bütün DLC ler sadece multiplayer moduna eklenti getiriyor.
Çok çok çok ama çok teşekkür ederim. Sabahtan beri o forum senin bu forum benim 40 yere aynı soruyu yapıştırıp duruyorum. Oyunu kötüleyenler, neden online oynamıyorsun diyenler, 2. el cd satmaya çalışanlar, bir türlü cevap alamamıştım. Tekrar teşekkürler...

İyi günler herkese bir sorum olacaktı ben de standart bf1 var fakat ben dlc içerikleri istiyorum. Bunun için bf1 revolution mı almalıyım yoksa season pass mı ? Ya da revolution ı alsam sadece dlc aktif olur mu bir de ek avantajlı içerikleri oyun zaten var yan içerikleri için istiyorum da yardımcı olursanız çok sevinirim bayadır arıyorum bir şey bulamadım

Bilgisayarda bilmiyorum ama PS4'te Standart alirsan Devrim versiyonunu alamiyorsun oyuna sahip oldugundan. Yani Standart aldiysan ve tum DLC'leri istiyorsan Season Pass alman lazim.

Revolution'a sahip olan biri olarak bütün paketleri içeriyor. Yalnız güncellemelerle iyice raydan çıktı. Boyutu nerdeyse 90 GB'ı buldu bir de optimizasyon berbat hale geldi.

Konuyu hortlatacağım, kusurua bakmayın :)

Çıktığı zamanlarda fırsat bulup oynayamadım, şimdi oynamak istiyorum. Tabii online sayısı hala iyiyse. 64 kişilik savaşlara girmek istiyorum çünkü. Hala devam eden büyük bir kitle varsa, 85TL'ye Revolution paketi satın alacağım. Aranızda online oyuncu sayısı hakkında bilgi verecek var mı?

BF1 REVOLUTION alınca BF1 + BF1 adına her şeyi almış oluyorsunuz. Konu sabitlense de artık aydınlığa kavuşsa her soru.
Konuyu hortlatacağım, kusurua bakmayın :)

Çıktığı zamanlarda fırsat bulup oynayamadım, şimdi oynamak istiyorum. Tabii online sayısı hala iyiyse. 64 kişilik savaşlara girmek istiyorum çünkü. Hala devam eden büyük bir kitle varsa, 85TL'ye Revolution paketi satın alacağım. Aranızda online oyuncu sayısı hakkında bilgi verecek var mı?
Hafta içi neredeyse minimum 1000, hafta sonu 2K+ oyuncu sayısına ulaşıyor. Birazdan sizin için şimdi akşam saatlerinde hafta içi durumu nasıl bakacağım.

BF1 REVOLUTION alınca BF1 + BF1 adına her şeyi almış oluyorsunuz. Konu sabitlense de artık aydınlığa kavuşsa her soru.

Hafta içi neredeyse minimum 1000, hafta sonu 2K+ oyuncu sayısına ulaşıyor. Birazdan sizin için şimdi akşam saatlerinde hafta içi durumu nasıl bakacağım.
Paket içeriklerini biliyorum, online sayısı için yazmıştım sadece. Anlaşılan savaş beni çağırıyor :)

Geri
Yukarı