Battlefield 1 Revolution Sürümü Alınır mı?

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba iyi Sosyaller! BF1 Revolution şuan 9€ gibi bir fiyatla satılıyor. Ben de oyunun standart sürümü var ve bazı haritaları oynayamıyorum. Bu haritaları oynamam için tekrardan 9€ vermem mi gerekiyor? Standart sürüme sahip olduğum için 9€ daha da düşer mi? Nasıl oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah saatlerine doğru oyuncu bulunmuyor pek. Onun harici gün içinde sorun çıkmaz. Ben operasyon kısmındaki etkinliğe katılıyorum kasalar için onu baz alarak konuşuyorum. Aynı adamlarla aynı gün olmamak şartıyla birçok kez aynı oyuna denk geldim. Nasser diye bir kanser uçak pilotu var bombalayıp gidiyor 50 level yapmış uçağı. O adam denk gelince çıkıyorum direkt :D Oyun bence güzel eğlenceli. İşlemcin iyiyse öneririm.

Sabah saatlerine doğru oyuncu bulunmuyor pek. Onun harici gün içinde sorun çıkmaz. Ben operasyon kısmındaki etkinliğe katılıyorum kasalar için onu baz alarak konuşuyorum. Aynı adamlarla aynı gün olmamak şartıyla birçok kez aynı oyuna denk geldim. Nasser diye bir kanser uçak pilotu var bombalayıp gidiyor 50 level yapmış uçağı. O adam denk gelince çıkıyorum direkt :D Oyun bence güzel eğlenceli. İşlemcin iyiyse öneririm.
Sabah saatleri haricinde kesin 64 kişilik map bulunur mu rahat bir şekilde? Bende almayı düşünüyorum ama kararsızım da. Ya ben aldıktan sonra oyuncu kalmazsa diye. Birde yeni başlamanın bir dezavantajı oluyor mu?

Sabah saatleri haricinde kesin 64 kişilik map bulunur mu rahat bir şekilde? Bende almayı düşünüyorum ama kararsızım da. Ya ben aldıktan sonra oyuncu kalmazsa diye. Birde yeni başlamanın bir dezavantajı oluyor mu?
Ben de standart edition sürümü var oyun genel olarak dolu ve eğlenceli o yüzden revolution sürümünü almayı düşünüyorum.

Ben de standart edition sürümü var oyun genel olarak dolu ve eğlenceli o yüzden revolution sürümünü almayı düşünüyorum.
Standart edition çok mu yetersiz? Malum kur belli, 5 Euro deyip geçmemek lazım.:D Çok fark yoksa standart alırım.

Rahat bulursun hocam. Ben asıl oyun premium haritalarda diye biliyordum. Standart sürüm haritaları bile doluysa problem yok. 64 kişide FPS yerlerde olduğu için daha az kişilik maç bile arıyorum yine 64 oluyor kaçış yok. 3-4 civarı sıkıntı biraz. Tabii diğer modlar da var oyunda bneim denemediğim 100 saati geçtim oynamadığım modlar var. Sorun çekeceğinizi sanmam.
Standart edition çok mu yetersiz? Malum kur belli, 5 Euro deyip geçmemek lazım.:D Çok fark yoksa standart alırım.
Standart önermem premiumla çok silah geliyor. Zamanında ücretsiz vermişti Origin. Ben onu kaçırmıştım ama map DLC'lerini ayrıyetten teker teker dağıttında almıştım şansıma :D

Yeni konular

Geri
Yukarı