Battlefield 1 şu an alınır mı?

6nowtk

Decapat
Daha fazla  
Herkese günaydın. Battlefield 1 şu an indirimde 70TL. İnterete baktığımda çoğu kişi DLC'siz oynanmaz demiş. Sizce şu an alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Battlefield V oynuyordum, online modda acayip derecede hile vardı. BF1 daha fazla hileli diyorlar. Yani BFV bile çöpse BF1 online sanırım çok çok daha kötü durumda, oynanmaz. Ama hikaye için alacaksanız alabilirsiniz. Hikayesi iyi.

Alınır. Hile var ama EA'nın resmi sunucularında var. O yüzden resmi olmayan, belirli klanların oluşturduğu, aktif adminli sunucularda oynarsanız karşınıza hile çıkma ihtimali çok az olur. Ben aktif olarak oynuyorum. Oyun indirimdeyken, türü seviyorsanız almanızı öneririm.

Ayrıca Steam'de satılan revolution versiyonu zaten bütün DLC'leri içeriyor.

Herkese günaydın. Battlefield 1 şu an indirimde 70TL. İnterete baktığımda çoğu kişi DLC'siz oynanmaz demiş. Sizce şu an alınır mı?
Bf1 alınır. DLC ler güzel oluyor ama DLC sizde oynanır. Hile diyenler daha önce doğru düzgün bf oynamamıştır. Hile sadece resmi Ea sunucularına var. Klan serverlerına girersen hilelerden kurtulabilirsin. Klan serverlarınında sayısı oldukça fazla zaten.

Battlefield V oynuyordum, online modda acayip derecede hile vardı. BF1 daha fazla hileli diyorlar. Yani BFV bile çöpse BF1 online sanırım çok çok daha kötü durumda, oynanmaz. Ama hikaye için alacaksanız alabilirsiniz. Hikayesi iyi.
Denildiği kadar hile yok. Dice serverlarına girerseniz %8 hile gelme ihtimali var o da sadece dice servarlarında, zaten hilesiz bir server buldunuz mu 1 saat akıp gidersiniz

Geri
Yukarı