Çözüldü Battlefield 1 Türkçe yapılırsa onlinedan ban yenir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HüseyinUygun

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 2 sorum var.

1. EA'da Battlefield Türkçe yaparsam Online'dan ban yer miyim?
2. kimisi oyun kendisi Türkçe çıktı diyor ama Türkçe bulamadım ayarlarda, oyunu EA'dan indirirken İngilizce seçerek indirdim Türkçe olduğunu bilmiyordum.

Çözüm
Battlefield > data > Win32 > loc dosyası içinde 2 tane TR ile başlayan dosya var, bu 2 dosya dışında gerisini sil.

Oyun Türkçe başlayacak, Online girince de ban falan yemezsin ben Türkçe oynuyorum.
Türkçe yaparsan ban yersin demişsin de oyun zaten Türkçe :D?
Yanlış anlaşılmış. Türkçe yama yüklersen ban yersin demek istemiştim. Sonuçta oyun dosyalarını değiştiriyorsunuz. GTA 5'te böyle. BF1'de de büyük ihtimalle öyledir sanmıştım ama bir arkadaş giriyormuş. Şaşırtıcı.

Battlefield > data > Win32 > loc dosyası içinde 2 tane TR ile başlayan dosya var, bu 2 dosya dışında gerisini sil.

Oyun Türkçe başlayacak, Online girince de ban falan yemezsin ben Türkçe oynuyorum.
Yaptım oldu, çözüldü olarak nasıl işaretleyebilirim? ve Siz oynuyor iseniz birlikte oynayabiliriz, yeni başladım.

Yanlış anlaşılmış. Türkçe yama yüklersen ban yersin demek istemiştim. Sonuçta oyun dosyalarını değiştiriyorsunuz. GTA 5'te böyle. BF1'de de büyük ihtimalle öyledir sanmıştım ama bir arkadaş giriyormuş. Şaşırtıcı.
Dediğim gibi konular bazen önemli siz ban yersin diyince vazgeçmiştim türkçe yapmayı, YouTube'ye bakmasaydım oyunu oynamayacaktım. Emin olmadan böyle düşünce ile yazmayalım.

Dediğim gibi konular bazen önemli siz ban yersin diyince vazgeçmiştim türkçe yapmayı, YouTube'ye bakmasaydım oyunu oynamayacaktım. Emin olmadan böyle düşünce ile yazmayalım.
Haklısınız. Kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı