Excalibur ya da Monster alınır mı?

HelloAngara

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, After Effects ve Premiere Pro kullanıyorum, bütçem 65-70K (+- esneyebilir) başlıkta belirttiğim markalarda istediğim özellikler var ama kararsız kaldım, yorumlarınız nedir? Farklı marka model tavsiyelerinizde olursa bekliyorum.

2 markada alınmaz istediğiniz özelikleri belirtirseniz laptop öneride bulunabiliriz.

Hocam yanlış anlama ama merakımdan soruyorum neden dizüstü istiyorsunuz ? Sürekli seyehat eden yada devamlı yanınızda gezdirmeniz gerketiği için mi ? İki markayı sadece evde oturup oyun oynamak günlük işleri halletmek için alanlar var, eğer sizinki de öyleyse kesinlikle toplama tercih etmelisiniz.

Merhaba, After Effects ve Premiere Pro kullanıyorum, bütçem 65-70K (+- esneyebilir) başlıkta belirttiğim markalarda istediğim özellikler var ama kararsız kaldım, yorumlarınız nedir? Farklı marka model tavsiyelerinizde olursa bekliyorum.
Hocam Allah korusun o 2 markadan uzak durun

Excalibur alınmaz ama Monster kasa türleri var yanlış alırsan elinde patlar düzgün bulmak zordur ama Casper'in tüm malları rezalet.

Geri
Yukarı