Battlefield 1 ve Rainbow Six'de düşük FPS sorunu

• Konuyu başlatan Liuun
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 148
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu video ile ortalama FPS inizin yakın olması lazım ama sizinki daha düşük. Bu arada cihazınızda MUX Switch bulunmuyor ve ekran kartınız 105 watt bunu da söyleyeyim. Son olarak birkaç sorum daha var. Cihazın Control Center'ı var mı? Ve pilde mi kullanıyorsunuz şarjda mı?

Şarjda kullanıyorum, evet Control Center var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu video ile ortalama FPS inizin yakın olması lazım ama sizinki daha düşük. Bu arada cihazınızda MUX Switch bulunmuyor ve ekran kartınız 105 watt bunu da söyleyeyim. Son olarak birkaç sorum daha var. Cihazın Control Center'ı var mı? Ve pilde mi kullanıyorsunuz şarjda mı?

Şimdi videoyu seyrettim de ultrada aldığı FPS'i ben Low'da alamıyorum bile.
Manuel olarak NVIDIA'dan bir ton ayar yapmıştım sıfırlayıp sadece MSI Center'dan kontrol etmeyi deneyeceğim bir de ekstra olarak nihai performans ayarını kendim manuel olarak ekledim CMD'den çünkü MSI Center'daki yüksek performans modunda CPU 2.4GHz olarak çalışıyor
Turbo frekansı 4.70GHz olmasına rağmen.

Son düzenleme:

Control Center da en yüksek modda mı kullanıyorsunuz?

Şimdi videoyu seyrettim de ultrada aldığı FPS'i ben Low'da alamıyorum bile.
Manuel olarak NVIDIA'dan bir ton ayar yapmıştım sıfırlayıp sadece MSI Center'dan kontrol etmeyi deneyeceğim bir de ekstra olarak nihai performans ayarını kendim manuel olarak ekledim CMD'den çünkü MSI Center'daki yüksek performans modunda CPU 2.4GHz olarak çalışıyor.
Turbo frekansı 4.70GHz olmasına rağmen.

Ayarları sıfırlayıp MSI Center da en yüksek moda alıp deneyin bir de.

1710679959663.png

Ayarları sıfırlayıp MSI Center da en yüksek moda alıp deneyin bir de.

Bilgisayarı komple bir sıfırlamayı deneyeyim en iyisi en sağlıklı o görünüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı