Battlefield 1 vs Battlefield 3

• Konuyu başlatan bemol
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 652

bemol

Centipat
Daha fazla  
Battlefield 1 mi Battlefield 3 mü daha iyidir? Steam'de 70 TL ikisi de birisini alacağım. Laptopum Ryzen 5 3500U fakat ilerleyen zamanda yeni laptop almayı düşünüyorum. Hangisi daha iyi olur? Online, silahlar, araçlar ve silah çeşitliliği açısından.

Son düzenleyen: Moderatör:
Battlefield 1 mi Battlefield 3 mü daha iyidir? Steam'de 70 TL ikisi de birisini alacağım. Laptopum Ryzen 5 3500U fakat ilerleyen zamanda yeni laptop almayı düşünüyorum. Hangisi daha iyi olur? Online, silahlar, araçlar ve silah çeşitliliği açısından.

5 harici almayın.

Biri şimdiki zamana diğer oyun ise geçmiş temalı açıkçası size bağlı bir durum hangisinden keyif alıyorsanız onu alın bana göre ise BF1 atmosfer ve savaş hissiyatını bir güzel veriyor silah çeşitliliği gene iyi yeri geldiğinde zeplin, tren veya gemi oyunun akışını değiştirebiliyor maçı kazanıyorken kaybedebiliyorsunuz bir an ve oyunda türkler olduğu için daha iyi bağlanıyorum kendimi vatanımı savunuyormuş gibi hissediyorum çok keyifli oluyor.

Hocam ben yıllarca 3 oyunu da oynadım oyun başına 200+ saat mevcut BF5'e alıştıktan sonra 1'e dönerseniz PS4'ten PS3'e geçmiş gibi oluyorsunuz mekanikler bazında çok kütük.
Sırf osmanlı var diye fanboyluk yapılıyor başka bir olay değil gerçekten Battlefield oynamak o kaosu hissetmek istiyorsanız Hell let loose en iyisidir ama o kadar tryhard değilim derseniz de 5 derim.

Hocam ben yıllarca 3 oyunu da oynadım oyun başına 200+ saat mevcut BF5'e alıştıktan sonra 1'e dönerseniz PS4'ten PS3'e geçmiş gibi oluyorsunuz mekanikler bazında çok kütük.
Sırf osmanlı var diye fanboyluk yapılıyor başka bir olay değil gerçekten Battlefield oynamak o kaosu hissetmek istiyorsanız Hell let loose en iyisidir ama o kadar tryhard değilim derseniz de 5 derim.

Ben de bir WW2 hayrani olarak şu an tek oynadığım oyun BF5. ama onun harici almayin demek biraz haksizlik oluyor hocam o yüzden dedim. Hell let loose da aklimda var baslamak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı