Battlefield 1'de Osmanlı İmparatorluğu da Bulunacak

1. Dünya Savaşı'nda geçeceği kesinleşen ve Traileri yayınlanan Battlefield 1'de Osmanlı da bulunacak.

Adsız.jpg

Oyun ayrıca Türkçe dil desteği ile 18 Ekim'de satışa sunulacak.

TRAILER

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok kardeşim bir şey demeyeceğim de uyku vaktin gelmedi mi senin artık. :)(y) Büyüklerinize karşı biraz saygılı konuşun lütfen seviliyorsunuz yinede.
Bak kardeşim. Büyük derken kastın nedir? Hemen ağır abi ayaklarına yatmayın. Ben size bir saygısızlık etmedim hortlatınca ne oluyor dedim? Biliyorsan söylersin öğreniriz. Sıkıntı var mı? Sen alay eder gibi bunu demek için mi hortlattın derken bir şey olmuyor da ben iki kelam edince sıkıntı oluyor.

Son düzenleme:
Bak kardeşim. Büyük derken kastın nedir? Hemen ağır abi ayaklarına yatmayın. Ben size bir saygısızlık etmedim hortlatınca ne oluyor dedim? Biliyorsan söylersin öğreniriz. Sıkıntı var mı? Sen alay eder gibi bunu demek için mi hortlattın derken bir şey olmuyor da ben iki kelam edince sıkıntı oluyor.
Tamam kardeşim haklısın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı