Battlefield 1'in Resmi Trailer'ı Geldi !

Oyun hakkında açıklanan birçok bilgi ile beraber trailer'ı da geldi. 1. Dünya savaşında geçecek olan oyunun ismi "Battlefield 1" olacak.

Bir güzel haber de oyunun Türkçe olması. :)

tkçe.PNG

İyi seyirler... :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

R.I.P COD diyorum.​

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne bileyim böyle uçaklar felan, sanki daha ileri bir tarih gibi geldi gözüme. 1. Dünya savaşında bu kadar şey vardı da ben mi bilmiyorum. :p Hani elbette vardır da, bu kadar değil. Neyse,
oyun sonuçta, çeşitliliği artırmak için biraz ekleme yapmışlardır belki, sıkıntı olacağını sanmam. Bazı yerlerde 2. dünya savaşı olacak felan diyorlar.
Siz dedikten sonra fragmana bir daha baktım. Bütün silahlar o zaman da vardı. Sadece alev silahından emin değilim. Tankları aynen modellemişler.

Müziği bulamayanlar için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı