Battlefield 4 hala alınır mı?

Kamil42

Centipat
Yer
Masaüstü
Daha fazla  
Yeni bilgisayar topladıktan sonra Battlefield almaya karar vermiştim. Modern çağ daha fazla ilgimi çektiği için Battlefield 4 alacaktım ama üzerinden iki oyun geçtikten sonra serverlar boşalmıştır endişesi vardı. Bugün denemek için korsan olarak indirip multiplayer crack yaptıktan sonra oyuna girdim ve biraz Single takıldım. Serverlar listesine baktığımda bir ikisi hariç diğerleri boştu. Acaba Zclient ve ZLOrigin gibi cracklenmiş Launcher'lardan girdiğim için mi boştu diye merak ettim. Orijinal ve crackli serverlar farklı mıdır sormak istiyorum.
Eğer oyuncu sayısı hala yeterliyse orijinal oyunu satın alacağım. Yapımcının hakkını vermek gerekiyor ve zaten crackli Launcher'lar Kaspersky tarafından trojan olarak tespit ediliyor.
Battlefield serisinin devamı gelirse bu yine modern çağı mı konu alır yoksa futuristik mi takılırlar. Son iki oyundan sonra geçmişte takılı kalmazlar herhalde diye düşünüyorum. Sizin tahminlerinizi de merak ediyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Eski yoğunluk kalmamış, eski olmasına rağmen serverların yoğunluğu ortanın altında iyi denilebilir.

"multiplayer crack " Yapmışsın cs go ücretli olduğu yıllarda crackli cs go vardı onun serverleri valveden bağımsız bir şekilde çalışıyordu. Anlayacağın serverlar boş olması gayet normal, orjinal oyun ile kıyas edemezsin.

Bence alınır. 6 yıldır oynuyorum oyunu, bu atmosfer başka hiç bir oyunda yok bence. Şimdi bir baktım 150'ye yakın server var içi boş olmayan. DLC, server'ın kıtası falan desek oynanabilir olanlar 50'den fazladır yine. Hala yeni başlayan insanlar var. Battlefield bunun gibi günümüz tarihinde geçen bir oyun çıkarmadığı sürece daha oynanır bu oyun.

Battlefield 4 Online'a baştan başlayacaksanız silahları teker teker açıp, birbirinden farklı seviye ve çeşitlilikte silaha sahip olan düşmanları, size verilen basic seviye silahlarla öldürmeye çalışmanın vereceği zorluk, ciddi anlamda oyundan soğumanıza neden olabilir. Eğer sabırlı birisiyseniz, oynanmaya değer bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Aktif oyuncu sayısı hala yeterli seviyede.

Yeni konular

Geri
Yukarı