Battlefield 2 TV missile ekranını nasıl değiştiririm?

İşletim sistemi
Windows 10

DanaSucukLOL

Centipat
Daha fazla  
Beyler BF2 indirdim fakat benim yüklediğim sürüm 1.5, Online oynadığım sunucu 1.5 istediği için 1.0'a da dönemiyorum.
Biliyorsunuzdur 1.0'da TV missile ekranı beyazdı. (Bildiğim kadarıyla) 1.5 sürümünde TV missiledaki ekran (ekran dediğim de TV ekranındaki Crosshair vs.) siyah.
Sonuçta bu beyaz ekranı siyaha çevirirken dosya eklemeleri veya dosyayı düzenlemeleri gerekmiyor mu? Yani öyle olması gerek, kısaca bu dosyayı nerede bulabilirim ekranın rengini beyaza çevirmek istiyorum.

Oyununuz orijinal değil sanırım. Bu konuda destek alamazsınız sosyalde.
Bende kutulu orijinal sürümü var hiçbir şekilde güncelleme almıyor ilk sürümünde kalıyor ve şuanda orijinal satan bir yer olucağını sanmıyorum direkt olarak Korsan ifadesi yapıştırmayın lütfen.
Ki oyunun online sunucusu kapandığı için zorunlu olarak korsan indirip online oynaması gerekiyor.

Sorunuza gelecek olursam bu olay grafiklerle ayarlanmış bir şey herhangi bir dosya vs. değişmeden direkt olarak değiştirilmiş bir şey.
Ancak bir Mod vs. ile değiştirebilirsiniz.

Bende kutulu orijinal sürümü var hiçbir şekilde güncelleme almıyor ilk sürümünde kalıyor ve şuanda orijinal satan bir yer olucağını sanmıyorum direkt olarak Korsan ifadesi yapıştırmayın lütfen.
Ki oyunun online sunucusu kapandığı için zorunlu olarak korsan indirip online oynaması gerekiyor.

Sorunuza gelecek olursam bu olay grafiklerle ayarlanmış bir şey herhangi bir dosya vs. değişmeden direkt olarak değiştirilmiş bir şey.
Ancak bir Mod vs. ile değiştirebilirsiniz.

Sosyal'de korsana destek verilmediğinden yazıyorum, kimin ne kullandığı umrumda değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı