Battlefield 2042, 96 TL

BF2042 oynamaya devam ettirdi gerek mapleri gerek oynayışı bence zevkli BF1 almıştımda yüklemedim bile FPS oyunlarında WW teması sarmıyor beni modern temalı FPS için 2042 çok iyi ve hızlı sanırım alacağım daha önce tek saran battelbit Remastered'dı 2042 de sardı.

1 mi alınır bu mu alınır sizce?

2042 daha eğlenceli hocam ben önyargıya sahiptim zamanında ilk çıktığında almıştım PS4'e o günden beri çok değişmiş şu an PC'de inanılmaz akıyor oyun sistem iyiyse 2042'den başkası alınmaz sunucularda bayağı dolu.

Arkadaşlar oyun şu an patlamış durumda Steam'de en çok oynanan oyunlardan biri indirimde birçok kişi alacak muhtemelen bu saatten sonra sunucular hep bu şekil dolu gider.

1697286931046.png

Ya paranız varsa alın koyun köşeye. İleride 4.5k 12400F alırsınız. Bir de 1660 civarı bir şey alırsınız oynarsınız. Ben 15 16 yaşlarında oyun alırdım. Ama adamakıllı PC yoktu. Bir ara bilgisayarım olur mantığıyla biriktirdim.

Yusuf bey ben zaten 2005'ten beri BF oyuncusuyum.
Ve BF koleksiyonum var..
BF2042 de güncellemeler üstüne büyük güncellemeler ve Savaş Bileti sistemi ile oyun çok iyi durumda.
Bu fiyata kaçırılmaz!

Hocam BF2042 ve high on Life aldım iyi mi sizce?

BF için kesinlikle iyi diyebilirim lakin H. O. L. Oyunu benim de listemde ve deneyimlemeye kısmet olmadı henüz. Oyun 1 sene önce çıkmıştı sanırım ve en son optimizasyon sorunları vardı ama halletmişlerdir. 2 saat kadar deneyimleyip beğenmezseniz iade edersiniz :)

BF için kesinlikle iyi diyebilirim lakin h. O. L. Oyunu benim de listemde ve deneyimlemeye kısmet olmadı henüz. Oyun 1 sene önce çıkmıştı sanırım ve en son optimizasyon sorunları vardı ama halletmişlerdir. 2 saat kadar deneyimleyip beğenmezseniz iade edersiniz :)

BF2042 haftaya bu kadar aktif olur mu sence hocam yoksa BF5 mi daha mantıklı. High on Life'da iade etmem zam kesin yiğecek. @pexola

Bazı arkadaşlar demiş 2042 kötü falan diye ama şu an Online modu 1 ve 5'ten bin kat daha iyi, 1 ve 5 de hileden geçilmiyor. Bayağıdır oynuyorum ve hile hiç denk gelmedi. Eskiden nasıldı bilmiyorum ama şu an en iyi Online BF oyunu diyebilirim. Hikaye olarak 1 en iyisi ama Online olarak değil çünkü her oyunda neredeyse bir hile var.

Yeni konular

Geri
Yukarı