Battlefield 2042, 96 TL

Bazı arkadaşlar demiş 2042 kötü falan diye ama şu an Online modu 1 ve 5'ten bin kat daha iyi, 1 ve 5 de hileden geçilmiyor. Bayağıdır oynuyorum ve hile hiç denk gelmedi. Eskiden nasıldı bilmiyorum ama şu an en iyi Online BF oyunu diyebilirim. Hikaye olarak 1 en iyisi ama Online olarak değil çünkü her oyunda neredeyse bir hile var.

O zaman bende BF2042 alıp geçiyorum zaten BF1 var zevkli geldi 2042.

İlk kez bu kadar indirim aldı. EA yine %84 indirim çakmış. :D Ayrıca diğer BF oyunları da indirimde.

Yılbaşı indirimlerinde Battlefield serisinden 1, 4 ve 5'i set olarak toplam 105,45₺ ye almıştım. ☺️

2042'nin fiyatı aşırı iyi, oyun her ne kadar yerden yere vurulsa da şans vermek istiyorum ama sunucular ne durumda acaba?
Dün kendime ve kuzenime aldım. Çok eğlendik oynarken. İlk çıktığı zamanlarda da oynamıştım. O zamanlar baya bi ham haldeydi. Beğenmemiştim. Ama şimdi baya bi düzeltmişler oyunu. Çok fazla sayıda silah var şu an. Oyun çok hızlı onu söyleyeyim. Dolaşırken bir anda can vermiş bir şekilde bulabilirsiniz kendinizi.

Bf 1,4,5 var hikaye odaklı oynuyorum oyunları 100tl ye bf2042 mi yoksa bf3+bf hardline mı?
Ağa Hardline da oyunun başı çok yavaş geçiyor ama oyun ilerledikçe aşırı sarıyor (en azından beni o şekilde sardı) bir arkadaş da yazmış zaten oyunu seven bayılıyor ama sevmeyen nefret ediyor diye ben bayılan taraftayım

2042'nin fiyatı aşırı iyi, oyun her ne kadar yerden yere vurulsa da şans vermek istiyorum ama sunucular ne durumda acaba?

Oyunu Game Pass üzerinden oynuyorum BF4 de indirmiştim ama 2042 çok fena sardı, yok sunucu kötü vs diye bir olayda yok. İndirin keyfinize bakın oyun iyi durumda şu an.

Geri
Yukarı