Battlefield 2042, 96 TL

Bedavayken oynamıştım baya sardı yani 2 ekmek almak yük olmuyorsa alınabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu Game Pass üzerinden oynuyorum BF4 de indirmiştim ama 2042 çok fena sardı, yok sunucu kötü vs diye bir olayda yok. İndirin keyfinize bakın oyun iyi durumda şu an.
Dediğim gibi 7 saat falan oynadım şu ana kadar, gayet iyi oyun. Klasik Battlefield işte TDM ve Conquest gayet zevkli.

Gereksiz bir oyun tamamen silahlar sanarsin gülle gibi. 1km ye kadar sekmiyor. Haritalar da devasa buyuk piyade oynanmaz en azindan benim icin oynarken zevk alinacak bir oyun degil. Bfv al geç.

Galiba ciddi güncelleme alan tek BF oyunu, ben BF1 almıştım başka almayı düşünmüyorum, çünkü hepsinde hile var ve BF1 aldıysanız ötekilere gerek yok. BF1 en iyisi çünkü.

İlk çıktığında hiç sevmeme rağmen fiyatından dolayı 2042'ye bir şans vermek istedim. Bence oyunun şu anki hali gayet iyi, eskiden oyunu oynatmayan bugların hepsi giderilmiş, silah sayısı da eskiye göre çok daha iyi. Özellikle BF4'ün atmosferini seviyorsanız ve özlediyseniz almanızı öneririm. 100TL böyle bir oyun için gayet iyi bir fiyat.

Yorumlar biraz değişik olmuş. BF1 ve BF5 2042'den çok daha iyi oyunlar ama asıl ölü olanlar onlar şu an maalesef. Hileden geçilmiyor. 2042 ölü falan değil sürekli güncelleme alıyor serverlar dolu. Çıkışında olan birçok şey düzelmiş, ''miş'' diyorum çünkü ben düzelmiş halini oynadım bir sorunu yoktu. Şu an BF1 ve BF5'e hiçbir türlü destek verilmiyor, ne güncelleme geliyor ne ban atılıyor. Hileler yüzünden bıraktım ben şahsen. 2042'de en azından hile yok bana denk gelmedi varsa da banlanıyordur. Oynanış diğerlerine göre daha hızlı, hiç COD oynamamış sadece BF oynamış oyuncular belki zorlanıyordur ondan beğenilmiyor olabilir. Şu anki durumu gayet iyi oyunun.

Yorumlar biraz değişik olmuş. BF1 ve BF5 2042'den çok daha iyi oyunlar ama asıl ölü olanlar onlar şu an maalesef. Hileden geçilmiyor. 2042 ölü falan değil sürekli güncelleme alıyor serverlar dolu. Çıkışında olan birçok şey düzelmiş, "miş" diyorum çünkü ben düzelmiş halini oynadım bir sorunu yoktu. Şu an BF1 ve BF5'e hiçbir türlü destek verilmiyor, ne güncelleme geliyor ne ban atılıyor. Hileler yüzünden bıraktım ben şahsen. 2042'de en azından hile yok bana denk gelmedi varsa da banlanıyordur. Oynanış diğerlerine göre daha hızlı, hiç CoD oynamamış sadece BF oynamış oyuncular belki zorlanıyordur ondan beğenilmiyor olabilir. Şu anki durumu gayet iyi oyunun.

BF1'de klan sunucuları var oralarda oynarsanız hileye denk gelmezsiniz. Ben uzun zamandır hile görmüyorum çünkü EA serverlarında oynamıyorum artık.

Neden Türk oyuncular için bir oyun ya çöp ya da başyapıt olmak zorunda? Ortası olamaz mı? Battlefield 2042 çöp bir oyun değil ve oynadığımız her oyunun başyapıt olmasına da gerek yok. Bu fiyat Battlefield 2042 kalibresinde bir oyun için bedava resmen, alın oynayın boş eleştirilere kulak asmayın.

Indie yapımların 200₺'yi bulduğu hatta geçtiği bir ülkede adamlar Battlefield 2042 96₺ etmez diyorlar şaka gibi.

Neden Türk oyuncular için bir oyun ya çöp ya da başyapıt olmak zorunda? Ortası olamaz mı? Battlefield 2042 çöp bir oyun değil ve oynadığımız her oyunun başyapıt olmasına da gerek yok. Bu fiyat Battlefield 2042 kalibresinde bir oyun için bedava resmen, alın oynayın boş eleştirilere kulak asmayın.

Indie yapımların 200₺'yi bulduğu hatta geçtiği bir ülkede adamlar Battlefield 2042 96₺ etmez diyorlar şaka gibi.
Hatta bir de şöyle bir olay var bizim oyuncularda; kendisi oynamıyorsa oyunu veya izlediği Twitch, Youtube yayıncısı oynamıyorsa oyun ölü, bitti kimse oynamıyor sanıyor.

Geri
Yukarı