Battlefield 2042 alınır mı?

miyav1221

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar BF1, BF5, BF4, ve BF Hardline'da neredeyse toplam 5000 saatim falan var ve oynamayı çok seviyorum. Fakat 500TL'ye sizce 2042 almaya değer mi? Oyun sizce nasıl olacak yorumlar mısınız? PS5'den oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar BF1, BF5, BF4, ve BF Hardline'da neredeyse toplam 5000 saatim falan var ve oynamayı çok seviyorum. Fakat 500TL'ye sizce 2042 almaya değer mi? Oyun sizce nasıl olacak yorumlar mısınız? PS5'den oynayacağım.

Oyun güzel de çok pahalı. Hikayesi bile yok. Buna rağmen 420 TL. Ama paran varsa ve MP seviyorsan al bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben açık betayı bekleyeceğim BF 5 rezaletinden sonra umarım iyi bir oyun yapar benim için singleplayer pek önemli değil ama ne için savaştığımı bilmek istiyorum açıkçası mesela BF4 de 3 dünya savaşı atmosferi vardı ve zevkliydi umarım bu sefer güzel bir oyun çıkartırlar da BF5 rezaletini unuttururlar. Birde fiyatı aşırı pahalı benim bütçemi aşıyor açıkcası

Oyun güzel de çok pahalı. Hikayesi bile yok. Buna rağmen 420 TL. Ama paran varsa ve MP seviyorsan al bence.
Battlefield oyunlarında hikaye tamamen para israfı zaten. COD gibi iyi hikaye yapamadıktan sonra asıl iyi olduğu yerlere yani MP'ye bütçeyi aktarmaları doğru hareket. Fiyat konusu dolar kuru maalesef :(.

Taksitle Steam Cüzdan kodu alınıp alınabilir tabi PC'de konsolda nasıl olur bilmiyorum.

Battlefield oyunlarında hikaye tamamen para israfı zaten. COD gibi iyi hikaye yapamadıktan sonra asıl iyi olduğu yerlere yani MP'ye bütçeyi aktarmaları doğru hareket. Fiyat konusu dolar kuru maalesef :(.

Taksitle Steam Cüzdan kodu alınıp alınabilir tabi PC'de konsolda nasıl olur bilmiyorum.
60-70 dolar yapmanın da mantığı yok ki bence. En fazla 40 dolar falan olmalıydı bence. Benim gibi hikaye modunu sevenler illa ki vardır bence.

Açık beta gelene kadar almayın bence. Açık beta da oyun hoşunuza giderse alabilirsiniz. Modern, 64x64 ve oldukça geniş haritalar vs. olacak.

Açık beta ön sipariş verenler için değil mi?

Ben açık betayı bekleyeceğim BF 5 rezaletinden sonra umarım iyi bir oyun yapar benim için singleplayer pek önemli değil ama ne için savaştığımı bilmek istiyorum açıkçası mesela BF4 de 3 dünya savaşı atmosferi vardı ve zevkliydi umarım bu sefer güzel bir oyun çıkartırlar da BF5 rezaletini unuttururlar. Bir de fiyatı aşırı pahalı benim bütçemi aşıyor açıkçası.

BF5'e neden rezalet diyorsunuz ki şahsen ben de beğenmemiştim BF1 oynadıktan sonra cok kötü gelmişti uçak sürmesi falan da hiç zevkli değil.

Açık beta ön sipariş verenler için değil mi?

BF5'e neden rezalet diyorsunuz ki şahsen ben de beğenmemiştim BF1 oynadıktan sonra cok kötü gelmişti uçak sürmesi falan da hiç zevkli değil.
Açık beta herkese açık olacak. EA Play etkinliğinden sonra tarih verirler muhtemelen.

Benim de senin gibi 1000 saatim BF1'de 1200 civarı da BF4'te var. Açıkçası BF, HOI 4 ve Squad'dan başka oyun oynamadığım için ön sipariş verdim 420 TL'lik paketi. Sevdiğine göre al bence...

Geri
Yukarı