Battlefield 2042 nasıl olmuş?

Olumlu yorumlara katılıyorum. Gerçekten aşırı keyif aldığım bir oyun Battlefield 2042. Hala bazı hataları var (bazı grafik ayarlarında oynarken drop girmesi, siyah ekran, açılmama hatası vs.) fakat çözümleri de mevcut yani ahlayıp vahlamaya, sürekli kötülemeye gerek olmadığını düşünüyorum. Sonuçta iyiye doğru bir değişim var. Umarım ileride daha da düzelir ve oyun hakettiği yerlere gelir. Şu an oyuncu sayısı olarak zaten ilk çıktığı zamanı bile geçmiş vaziyette.

Ufak bir ekibimiz var müsait oldukça oynuyoruz dilerseniz beraber oynayabiliriz. Profilimde konu oluşturdum oradan bana ulaşabilirsiniz. Herkese keyifli 2042'ler.

Evet Hocam Bug'lar hâla var haritalar da ara sıra böyle sorun oluyor, duvar arkası vurma, maptan çıkış yapıp ana menüye dönmek istediğim zaman siyah ekran veriyor driverlar güncel olduğu halde sorunlar dışında, güzel bir oyun.

Dosya Ekleri

• IMG_20231127_180320.jpg
    IMG_20231127_180320.jpg
    150,8 KB · Görüntüleme: 29
  • 17010977475517657927700495077448.jpg
    17010977475517657927700495077448.jpg
    163,4 KB · Görüntüleme: 29
Tüm Battlefield oyunları güzel bence. Hardline oynamadım. 15 yıldır Battlefield multiplayer oynuyorum. Ortalama yarım saat oynar, çıkarım.
En sorunlu sürüm Battlefield 4 sürümüydü. Multiplayer oynarken oyun kapanırdı. Sonra düzelttiler.

BattleBit Remastered oyunu da güzel. Öneririm.

Tüm Battlefield oyunları güzel bence. Hardline oynamadım. 15 yıldır Battlefield multiplayer oynuyorum. Ortalama yarım saat oynar, çıkarım.
En sorunlu sürüm Battlefield 4 sürümüydü. Multiplayer oynarken oyun kapanırdı. Sonra düzelttiler.

BattleBit Remastered oyunu da güzel. Öneririm.
Ben de Battlefield 4 oynardım. Eski laptop, BF1 ve BFV kaldıracak seviyede değildi. BF4 oyuncuları olarak yıllardır hızlı bir oynanışa sahip, modern bir zamanda geçen BF oyunu istiyorduk. 2042 bende çok büyük bir hayal kırıklığı olmuştu. Şu anda ise oyun büyük oranda toparlamış. Temel mekanikler yerine oturmuş ve çok akıcı mekaniklere sahip oyun. Gördüğüm en iyi Battlefield gunplayi var hatta oyunda. Ben hızlı oynanışa bayılırım. İçerik kısmı biraz eksik ama. Onu da toparlarlarsa benim için bir Battlefield 4 olacak. Onu da yaparlar zamanla diyorum. Umarım EA, BFV için yaptığı gibi oyunu kendi elleriyle öldürmez ve buradaki potansiyelin farkına varır. Oyuncu sayısı iyi durumda zaten. Az çok para geliyordur oyundan. Öldüreceklerini sanmıyorum oyunu ki oyunu toparlama çabaları bunu gösteriyor.

Biz modern Battlefield isteyenlerin açlığını giderecek seviyede bir oyun. Güzel olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı