MSI GTX 1660 Ti Armor OC ısınıyor

cemil5734

Femtopat
Daha fazla  
MSI GTX 1660 Ti Armor 6 GB OC modeline sahibim fakat çok fazla ısınıyor. Fan ve termal macun bakımı da yapıldı. Kasamda 4 adet fan var. Camlı kasaya dahil geçtim. Halen devam ediyor. Sebebi nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç dereceye kadar çıkıyor.
pubg battlegraunds 80 81 dereceleri görüyor hocam bugünde cs go oynarken siyah ekran oldu sesler geliyor ama görüntü gitti reset attım 2 kerede geldi görüntü lütfen sebebi nedir bunun

pubg battlegraunds 80 81 dereceleri görüyor hocam bugünde cs go oynarken siyah ekran oldu sesler geliyor ama görüntü gitti reset attım 2 kerede geldi görüntü lütfen sebebi nedir bunun
camlı kasaya geçtim 4 adet fan var psum 450w o mu yetersiz kalıyorda ısınıyor bilemiyorum

camlı kasaya geçtim 4 adet fan var psum 450w o mu yetersiz kalıyorda ısınıyor bilemiyorum
Kasanın önü mesh yapıda mi?

evet 65 dereceye düştü camı ellediğimde ateş gibiydi peki bu şekilde kullanmak sakıncalı ne yapmalıyım
Böyle yapınca içeriye kasanın normal filtrelerine göre daha fazla toz giriyor.

Veya direk bunlardan al.
Amazon.com.tr

Böyle yapınca içeriye kasanın normal filtrelerine göre daha fazla toz giriyor.

Veya direk bunlardan al.
Amazon.com.tr
kaç adet almalıyım ondan bu küçük orayı kapatmaz hocam

Geri
Yukarı