Battlefield 2042 vs rainbox Six Siege

Yusuff_60

Picopat
Daha fazla  
Epic'te indirim gördüm Battlefield 2042 90 TL Rainbow Six: Siege 45TL olmuş. Sizce hangisini alayım? 2'sinden birini alacağım ne tavsiye edersiniz?

Nasıl sistemim yetersiz forumlarda herkes bu konudan şikayetçi i513400f var,neyine yetmiyor bu oyunun sadece bende var sanki bu sorun 10 kişiden 9'unda aynı sorun var.

Rainbow da 6k saatim var. O fiyata göre,yıllar yıllar boyunca oynabileceğin ve hep güncel sezon gelebilen tek oyun diyebilirim. 45 TL'ye kadar düştü epicte.

R6 başladım bende zevkli sardı sadece ögrenmesi uzun sürecek.
Aslında videolarını izleyerek rahatlıkla öğrenirsin. İlkte göze imkansız gelse de,öğrettiğim bir çok insan var. Benden daha iyi oynuyorlar. Ve sağolsunlar,iyi ki vakit ayırıp öğrettin dediler. Şimdi çok daha zevk alıyorlarmış. Kesinlikle öğrenmeye değer. Vakit alır tabi ki.

Nasıl sistemim yetersiz forumlarda herkes bu konudan şikayetçi i513400F var, neyine yetmiyor bu oyunun sadece bende var sanki bu sorun 10 kişiden 9'unda aynı sorun var.

Ben 7600X ve 6800XT ile oynuyorum CPU kullanımı %50-60'ı geçmiyor 128 kişilik haritada bile demek ki oyunda bir sorun yok yağ gibi akıyor FPS düşmesi dahi olmadan, oyun sorunlu olsa bende de sorun olurdu mantıken :)

Yeni konular

Geri
Yukarı