Battlefield 2042 vs rainbox Six Siege

Yüksek CPU kullanımı diye aratırsan binlerce video var bu oyun hakkında sadece bende sorun yok.Son nesil işlemcilerde bile bu sorun çıkıyor neden bu kadar uzattın gereksizce ?

Yüksek CPU kullanımı diye aratırsan binlerce video var bu oyun hakkında sadece bende sorun yok. Son nesil işlemcilerde bile bu sorun çıkıyor neden bu kadar uzattın gereksizce?

Yüksek CPU kullanımı demek darboğaz demek, darboğaz demek işlemcin oyuna yetersiz demek.
Bende sorun yok en ufak problemsiz oynuyorum diyorum hala aynı şeyleri sayıklayıp sen uzatıyorsun :)

Yüksek CPU kullanımı demek darboğaz demek, darboğaz demek işlemcin oyuna yetersiz demek.
Bende sorun yok en ufak problemsiz oynuyorum diyorum hala aynı şeyleri sayıklayıp sen uzatıyorsun :)
Oyunu alıp haftaya deneyeceğim, umarım arkadaşın bahsettiği sıkıntı olmaz bende. R5 7500F ve 4070 var.

Oyunu alıp haftaya deneyeceğim, umarım arkadaşın bahsettiği sıkıntı olmaz bende. R5 7500F ve 4070 var.
7500f benim 7600x'e yakın bir işlemci sıkıntı olacağını sanmıyorum. 2K çözünürlükte 6800XT ile gpu kullanımı %99 cpu kullanımı %50-60 civarı oynuyorum fps drop vs. yok yağ gibi akıyor.

Hocam Rainbow çok daha oturaklı bir oyun, bir sürü karakter var ve hepsinin özellikleri farklı. Tabi her round 2-3 dakika hazırlık yapıp hiç adam görmeden ölebilirsin ve bu seni sıkabilir. BF2042 ise kaos hakim bir oyun. Sürekli doğup savaşın içine dalıyorsun. Gamepass ile yeni oynadım ve hemen sıkıldım. Rainbow daha uzun soluklu olur ama yer yer temposu düşük bir oyun.

Battlefield daha hızlı ve daha az taktik gerektiren bir oyun. Rainbow daha taktiksel ve takım olarak oynamanız gereken bir oyun. Biri diğerinden daha iyi diyemem. Kişiye göre değişir. Battlefield'da artık eskisi gibi sorunlu bir oyun değil, bunu söyleyenlere aldırmayın. Bu fiyatlara ikisini de alın bence, kaçırmayın.

Rainbow'da sevmediğim bir şey söyleyeyim. Sağ tık ile isabet alırken, silahı uygun konuma getirmesi yıllar sürüyor. Bu daha yavaş hareket edip daha çok taktik kurmaya zorluyor ama bunu bu şekilde mi sağlamalılar bilemedim.

Geri
Yukarı